Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6471298918
REGON: 242628662
Rok założenia:
2011

O firmie

Nazywam się Sonia Pieczka, jestem doradcą podatkowym. Od 2011 roku prowadzę kancelarią podatkową. Biuro mieści się w Rydułtowach, na terenie powiatu wodzisławskiego, w województwie śląskim. Do każdej z usług podchodzę sumiennie i z dużym zaangażowaniem.

Oferta

Prowadzę działalność w branży rachunkowej. Na przestrzeni lat pracy jako doradca podatkowy, zdobyłam niezbędne doświadczenie, aby w pełni profesjonalnie i rzetelnie obsługiwać moich Klientów.Oferta biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Moja profesja należy do zawodów zaufania publicznego, dlatego mogą być Państwo pewni, iż bardzo kompetentnie zajmuję się realizacją każdej z usług, a także zachowam pełną poufność.

Jako specjalista podatkowy zajmuję się przede wszystkim udzielaniem fachowych porad dotyczących najkorzystniejszych form opodatkowania. Sporządzam deklaracje podatkowe, pomagam w rozliczeniach zagranicznych oraz prowadzę księgi zawierające informacje o przychodach i rozchodach. Zajmuję się również ryczałtem ewidencjonowanym i przygotowywaniem corocznych rozliczeń podatkowych. Prowadzę sprawy kadrowo-płacowe, jak również dbam o rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i reprezentuję Klientów przed urzędami skarbowymi.

Regularnie poszerzam moją wiedzę z zakresu rachunkowości, biorąc udział w kursach i szkoleniach, a także wymieniając poglądy z innymi doświadczonymi radcami na tematy związane z rachunkowością.


Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z mojej pomocy!

Zakres działalności

Doradztwo podatkowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie

Kontakt

Kontakt Sonia Pieczka Doradca podatkowy

Sonia Pieczka Doradca podatkowy, Rydułtowy

Opinie (0)

Opinie o firmie Sonia Pieczka Doradca podatkowy