Rozliczanie podatkowe firm
Rozliczanie podatkowe firm, Sonia Pieczka Doradca podatkowy, Rydułtowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6471298918
REGON: 242628662
Rok założenia:
2011

O firmie

Nazywam się Sonia Pieczka, jestem doradcą podatkowym. Od 2011 roku prowadzę kancelarią podatkową. Biuro mieści się w Rydułtowach, na terenie powiatu wodzisławskiego, w województwie śląskim. Do każdej z usług podchodzę sumiennie i z dużym zaangażowaniem.

Oferta

Prowadzę działalność w branży rachunkowej. Na przestrzeni lat pracy jako doradca podatkowy zdobyłam niezbędne doświadczenie, aby w pełni profesjonalnie i rzetelnie obsługiwać moich Klientów. Oferta biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Moja profesja należy do zawodów zaufania publicznego, dlatego mogą być Państwo pewni, iż bardzo kompetentnie zajmuję się realizacją każdej z usług, a także zachowam pełną poufność.

Regularnie poszerzam moją wiedzę z zakresu rachunkowości, biorąc udział w kursach i szkoleniach, a także wymieniając poglądy z innymi doświadczonymi radcami na tematy związane z rachunkowością.

Jako specjalista podatkowy zajmuję się przede wszystkim udzielaniem fachowych porad dotyczących najkorzystniejszych form opodatkowania. Sporządzam deklaracje podatkowe, pomagam w rozliczeniach zagranicznych oraz prowadzę księgi zawierające informacje o przychodach i rozchodach. Zajmuję się również ryczałtem ewidencjonowanym i przygotowywaniem corocznych rozliczeń podatkowych. W Państwa imieniu ubiegam się także o zwrot podatku VAT od towarów i usług oraz prowadzę sprawy kadrowo-płacowe. Ponadto dbam o rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i reprezentuję Klientów przed urzędami skarbowymi.

Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z mojej pomocy!

Kontakt

Kontakt Sonia Pieczka Doradca podatkowy

Sonia Pieczka Doradca podatkowy, Rydułtowy

Opinie (0)

Opinie o firmie Sonia Pieczka Doradca podatkowy