Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8270011526
REGON: 730161778
KRS: 0000128253
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzona przez nas firma Sommer od 1993 roku zajmuje się produkcją pojazdów do transportu ciężkiego. Stosujemy nietypowe metody, a charakteryzuje nas wysoka precyzja wykonania i indywidualny serwis. Nasza siedziba mieści się w Zapolu, w powiecie sieradzkim, w województwie łódzkim.

Oferta

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji naczep, przyczep i różnych typów zabudowy pojazdów służących do transportu ciężkiego. Firma Sommer opiera się na konkretnych zasadach, dzięki którym udało nam się zyskać dobrą pozycję na rynku. Na pierwszym miejscu stawiamy innowacyjne rozwiązania, precyzję produkcji oraz potrzeby klientów, którzy zawsze mogą liczyć na indywidualny serwis zakupionych u nas produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo: naczepy: skrzyniowo-plandekowe, do transportu kontenerów morskich, do transportu drobiu, cysterny, specjalistyczne; przyczepy centralnoosiowe: izotermy, skrzyniowo-plandekowe; przyczepy z obrotnicą: skrzyniowo-plandekowe, służące do transportu drewna oraz jako podwozia cystern i system wymienny BDF: adaptacja podwozia, nadwozia wymienne, przyczepy w systemie wymiennym.

Nasza oferta to także:
  • zabudowy izotermiczne,
  • zestawy przestrzenne,
  • zabudowy typu kofer,
  • zabezpieczenie ładunku,
  • konstrukcje stalowe.
Produkując kolejne pojazdy, staramy się nie powielać standardowych modeli, lecz wprowadzać nowe rozwiązania, stanowiące odpowiedź na wymagania naszych klientów. Inspiratorami wszystkich przedsięwzięć naszej firmy są właśnie klienci. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.

Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych nie tylko z Zapola!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sommer Polska Sp. z o.o.

Sommer Polska Sp. z o.o., Zapole

Opinie (0)

Opinie o firmie Sommer Polska Sp. z o.o.