Udany wypoczynek pod tężniami
Udany wypoczynek pod tężniami, Solanki sp. z o.o. Uzdrowisko, Inowrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5560800750
REGON: 000288136
KRS: 0000046531
Dodatkowe kontakty:

519 517 650

Rok założenia:
1875
Branża:

O firmie

Uzdrowisko Solanki znajduje się w Inowrocławiu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy nieustanie od 1975 roku. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową rehabilitację.

Oferta

W ofercie naszego uzdrowiska Solanki można znaleźć szeroki wybór zabiegów leczniczych, podczas których korzystamy z solanek, czyli wód zawierających dużą ilość soli. Woda solankowa wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Naszych kuracjuszy zapraszamy do spacerów między tężniami, odwiedzenia groty solnej bądź kąpieli w wannie pełnej solanki. Na terenie uzdrowiska można skorzystać z usług medycznych, a także kosmetycznych.

Możemy także zaproponować różnego rodzaju rehabilitacje, w tym:
  • rehabilitacje Amazonek,
  • rehabilitacje ortopedyczne,
  • rehabilitacje kardiologiczne,
  • rehabilitacje dla kobiet w ciąży,
  • rehabilitacje w egzoszkielecie,
  • rehabilitacje kobiet po porodzie.
Oferujemy również liczne zabiegi lecznicze takie jak masaże, kąpiele borowinowe oraz okłady z borowiny. Szczególnie polecamy masaże całościowe ciepłymi muszlami filipińskimi, hydromasaże aromaterapeutyczne z perełką czy masaże limfatyczne. Warto zdecydować się na pakiet 5 masaży leczniczych częściowych 15-minutowych. Zajmujemy się także hydroterapią i fizykoterapią.

Oprócz tego na terenie uzdrowiska znajduje się gabinet kosmetyczny, w którym można wykonać zabiegi pielęgnacyjne twarzy i całego ciała. Warto również skorzystać z sauny.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi organizacja imprez okolicznościowych. Podejmiemy się organizacji wesel, komunii, chrzcin, bankietów oraz wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ukończyła wiele kursów oraz szkoleń. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz cennik turnusów i zabiegów leczniczych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do uzdrowiska Solanki.

Wideo

Kontakt

Kontakt Solanki sp. z o.o. Uzdrowisko

Solanki sp. z o.o. Uzdrowisko, Inowrocław

Opinie (7)

Opinie o firmie Solanki sp. z o.o. Uzdrowisko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Halina
Halina
5.0
13.09.2019
Wykupiłam masaż leczniczy wykonywany na ciepłym wosku pszczelim, super, polecam!!
Dominik
Dominik
5.0
04.07.2019
Miejsce godne polecenia, wykupiłem pakiet 14-dniowy na rehabilitację neurologiczną. Atrakcyjne ceny.
Bartosz
Bartosz
5.0
18.05.2019
Solanki warto odwiedzić, świetna forma rehabilitacji. Dzięki nim pozbyłem się bólu w kręgosłupie!
Honorata
Honorata
5.0
25.03.2019
Byłam tam na turnusie leczniczym. Polecam.
Kuba
Kuba
5.0
29.01.2019
Zdecydowałem się na rehabilitację po operacji kardiochirurgicznej. Super zabiegi lecznicze, możliwość wypoczynku, miła obsługa. Polecam serdecznie.
Jagoda
Jagoda
5.0
26.11.2018
Miałam przyjemność być w tym uzdrowisku. Wykonywali mi rehabilitację, dzięki której ból i dolegliwości kręgosłupa minęły. Jestem wdzięczna, dziękuję i polecam.
Irena B
Irena B
5.0
04.11.2016
Byłam wielokrotnie w Medical Spa i wrócę!!! Znam wiele uzdrowisk w kraju i mam porównanie. Tu czuję się jak z wizytą u przyjaciół lub rodziny: zaopiekowana medycznie i otoczona życzliwą troską przez WSZYSTKICH pracownikow. Warunki lokalowe są dobre; wszędzie jest czysto; zabiegi wykonywane starannie; otoczenie jest śliczne (parki,tężnie); posiłki podawane w kameralnej stołówce - czego można chcieć więcej?! Największą wartością są jednak ludzie tu pracujacy: w marketingu,biurze obsługi, recepcjach,planowaniu, fizjoterapii,stołówce,panie pokojowe i lekarze -wszyscy wyjątkowo cierpliwi,mili i serdeczni. To silna baza od której zależy wszystko inne! wszystko to, co wpływa na samopoczucie i powrót do zdrowia pacjentów !