Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5251952574
REGON: 140377236
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Specjalizujemy się w usługach remontowo-wykończeniowych. Dużą uwagę przykładamy do zakładania elewa...
Elewacja to wizytówka każdego budynku, a odpowiednio zabezpieczona chroni wnętrze przed działaniem ...
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych us...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5251952574 została umieszczona firma: "Sochocka Joanna. Izolacje wodochronne budynków". Firma ma numer REGON: 140377236.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Warszawa w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2005 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Bielańska 4 lok. 30. Kod pocztowy do korespondencji to: 00-085 Warszawa. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.2443792793454N, 21.0079033635009E. Firma "Sochocka Joanna. Izolacje wodochronne budynków" prowadzi swoją działalność w branży Usługi elewacyjne i izolacyjne.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 660 234 967.

Kontakt

Kontakt Sochocka Joanna. Izolacje wodochronne budynków

Sochocka Joanna. Izolacje wodochronne budynków, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Sochocka Joanna. Izolacje wodochronne budynków


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
17.04.2015
Ostrzegam przed tą firmą!!! Firma wpędziła nas w duże kłopoty. Wzięła zaliczkę ponad 50% umówionej kwoty, przeczekała 3 tygodnie i nawet nie rozpoczęła zasadniczych prac. Jedyną czynnością przy kompleksowym remoncie łazienki jaką wykonała, było usunięcie starych powierzchni i jakaś wstępna czynność do izolacji , więc prace wykonane w 10%, a kasa wzięta za ponad 50%. Firma zabrała się i poszła, zostawiając nas z rozgrzebaną łazienką, mija już drugi tydzień, od kiedy firma uciekła i ani śladu. Skontaktować się nie można. Właścicielka składa obietnice, których nie dotrzymuje i ciągle upomina się o pieniądze, nawet za coś, czego jeszcze nie wykonała. Ogólnie moja opinia jest taka, że było to wyłudzenie pieniędzy. Zostaliśmy oszukani i wpędzeni w ogromne kłopoty.