Zabezpiecz finansowo swoją rodzinę, mieszkanie i samochód
Zabezpiecz finansowo swoją rodzinę, mieszkanie i samochód , Snela Ubezpieczenia, Pogorzela

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6961280423
REGON: 410357800
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeniowe Snela założyliśmy w Pogorzeli, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem firmy jest Grzegorz Snela, agent ubezpieczeniowy o wieloletnim doświadczeniu, który działa już od 1975 roku.

Oferta

Biuro ubezpieczeniowe Snela utworzyliśmy z myślą o Klientach indywidualnych, a także biznesowych. Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, czy rolników.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia indywidualne i grupowe. Polisy, które udostępniamy, pochodzą od sprawdzonych i wypłacalnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Polecamy między innymi nasze ubezpieczenia majątkowe. Ubezpieczenia mieszkania, czy domu jednorodzinnego to solidne zabezpieczenie mienia w przypadku zalania, pożaru, czy włamania i kradzieży.

Pomagamy również rozeznać się w dostępnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. Zmotoryzowanym udostępniamy ubezpieczenia OC i AC dla młodych, a także dla doświadczonych kierowców. Mamy liczne i rozbudowane pakiety, które pozwolą ochronić firmowe floty. Dodatkowe ubezpieczenie Assistnace lub AC Mini to także polisy, które przydadzą się osobom, które często podróżują. W przypadku dewastacji auta, szkód powypadkowych, czy kradzieży pojazdu kierowca może liczyć na wsparcie finansowe.

Oprócz tego oferujemy także:
  • ubezpieczenia plonów rolniczych,
  • ubezpieczenia od suszy,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia firmowe.
Nasi doradcy robią wszystko, aby Klient wiedział jakie korzyści i ulgi przysługują mu z tytułu podpisanej umowy. W zależności od rodzaju polisy mogą to być na przykład dodatkowe świadczenia lekarskie, natychmiastowa pomoc w przypadku awarii samochodu, czy dodatkowe środki pieniężne w przypadku kradzieży urządzeń firmowych.

Zajmujemy się formalnościami i pomagamy wypełnić dokumenty. Zapraszamy do kontaktu - biuro ubezpieczeniowe Snela w Pogorzeli.

Marki i specjalizacje

UNIQUA,
PZU,
HDI,
Warta,
Polisa Życie,
InterRisk,
Proama,
ERGO HESTIA,
AXA,
CONCORDIA,
GENERALI,
GOTHAER,

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Snela Ubezpieczenia

Snela Ubezpieczenia, Pogorzela

Opinie (0)

Opinie o firmie Snela Ubezpieczenia