Pyszny catering
Pyszny catering, Smukłe Pudełko Ewelina Szewczyk, Sieradz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8311423735
REGON: 387107324
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Nasza firma cateringowa Smukłe Pudełko prowadzona jest przez Ewelinę Szewczyk. Siedziba firmy znajduje się w Sieradzu, na terenie województwa łódzkiego.

Oferta

Odpowiednie, racjonalne odżywianie to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia oraz pięknej sylwetki. Jednak w codziennym pędzie ciężko jest znaleźć czas na to, by codziennie przygotować zbilansowane posiłki. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która dostarczy Państwu codziennie menu składające się z 5 zbilansowanych posiłków. W naszej ofercie znajdą Państwo diety dopasowane do indywidualnych potrzeb, zróżnicowane pod względem kaloryczności. Oferujemy takie opcje jak:
  • diety 1000 - 1400 kcal,
  • diety 1500 - 1800 kcal,
  • diety 1900 - 2100 kcal,
  • diety 2200 - 2500 kcal,
  • diety 2600 - 3000 kcal.
Przygotowujemy diety klasyczne i indywidualne, oferujemy Państwu diety wegetariańskie oraz dla sportowców. Zestaw dzienny zawiera śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Wszelkie posiłki przygotowujemy na bazie wysokiej jakości składników odżywczych, takich jak warzywa i owoce, pełnoziarniste produkty, chude mięso oraz nabiał. Zamówiony catering dostarczymy we wskazane przez Klienta miejsce - działamy na terenie Sieradza i okolic, Błaszek i Zduńskiej Woli, po uzgodnieniu dowozimy także do innych lokalizacji.

Zapewniamy doskonały smak oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Smukłego Pudełka!

Artykuły

 Jaki catering oferuje firma Smukłe Pudełko?
Jaki catering oferuje firma Smukłe Pudełko?
Catering oferowany przez firmę Smukłe Pudełko jest kierowany do osób, którym zależy na spożywaniu zbilansowanej diety, bazującej na zdrowym odżywianiu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Smukłe Pudełko Ewelina Szewczyk

Smukłe Pudełko Ewelina Szewczyk, Sieradz

Opinie (0)

Opinie o firmie Smukłe Pudełko Ewelina Szewczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.