Usługi stolarskie najwyższej jakości
Usługi stolarskie najwyższej jakości, Smolik Piotr. Zakład Stolarski, Chrzanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6281912189
REGON: 276153072
Branża:

O firmie

Zakład Stolarski, który prowadzimy, zlokalizowany jest w Chrzanowie, na terenie województwa małopolskiego. Nasza prężna firma ma stabilną pozycję na rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się wielu zadań. Właścicielem jest Piotr Smolik.

Oferta

Prowadzona przez nas stolarnia to firma rodzinna, która istnieje już prawie 60 lat. Specjalizujemy się w szeroko pojętej stolarce budowlanej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wyrobów drewnianych na specjalne zamówienia klientów. Świadczymy usługi związane z meblami na wymiar.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę z zakresu okien oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Na bieżąco poszerzamy nasz asortyment, zwracając szczególną uwagę na detale. Oferujemy wiele dodatków i elementów z drewna.

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wszystkie proponowane przez nas wyroby są trwałe i solidne. Z dbałością podchodzimy do każdego zadania, a wszystkie nasze wyroby są estetyczne.

Podejmujemy się zadań związanych z wykonaniem mebli kuchennych oraz wyrobów do jadalni, w tym stołów i ław. Podczas produkcji mebli drewnianych korzystamy z wysokiej jakości dębiny. Detale nadające oryginalności wyrobom wykonujemy ręcznie.

Tworzymy także niebanalne rozwiązania w zakresie schodów, które są stylowe i funkcjonalne. Produkujemy szereg schodów giętych, które mogą mieć ręcznie rzeźbione balustrady. Jesteśmy w stanie także stworzyć schody do nowoczesnych wnętrz. Wytrzymają one wiele lat.

Zajmujemy się tworzeniem drewnianych balustrad. Łączymy tego typu produkty z elementami ze stali nierdzewnej, a także szkłem. To nowoczesne rozwiązania, które nadadzą wyjątkowego charakteru pomieszczeniom.

Specjalizujemy się w projektowaniu wyrobów tak, aby dostosować je do pomieszczeń, a także gustu klientów.

Wyróżniamy się rzetelnością, a wszelkie produkty tworzymy w taki sposób, by były niepowtarzalne. Nasza praca to dla nas także pasja, a wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na podjęcie się wielu, nawet najtrudniejszych zadań.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Smolik Piotr. Zakład Stolarski

Smolik Piotr. Zakład Stolarski, Chrzanów

Opinie (0)

Opinie o firmie Smolik Piotr. Zakład Stolarski