Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531106747
REGON: 091598736
Rok założenia:
1998

O firmie

Nazywam się Robert Ratajczak, specjalizuję się w usługach ślusarskich. Siedziba mojej firmy Ślusarstwo Precyzyjne znajduje się w Bydgoszczy. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1998 roku, dzięki czemu mogę podjąć się każdego zadania.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z moich usług.

Oferta

Prowadzę moją firmę od blisko dwudziestu lat i wiem, jak bardzo frustrujące mogą być problemy z zamkami w drzwiach. Osoby, które nie mają specjalistycznego sprzętu, irytują się, gdy nagli ich czas, a nie mogą poradzić sobie ze skutecznym otwarciem. Dlatego też jestem do Państwa dyspozycji, aby w szybkim czasie rozwiązać problem i ograniczyć nerwowe sytuacje. Duże doświadczenie w połączeniu z rzetelnością i specjalistycznym sprzętem, jaki posiadam sprawiają, że podejmę się nawet najtrudniejszych prac ślusarskich.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należą:
  • naprawa zamków,
  • awaryjne otwieranie zamków,
  • dorabianie kluczy do samochodu,
  • dorabianie kluczy z immobilizerem,
  • otwieranie samochodów wszystkich marek.

Posiadam odpowiednie zaawansowanie techniczne, aby otwierać drzwi bez niszczenia ich, dzięki czemu udało mi się zdobyć szerokie grono zadowolonych klientów. Ponadto, potrafię poradzić sobie z mocno uszkodzonymi przez włamywaczy drzwiami.
Co więcej, mój zakres kompetencji obejmuje awaryjne otwieranie sejfów, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Zapewniam korzystne ceny.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i skorzystania z usług firmy Ślusarstwo Precyzyjne.

Marki i specjalizacje
Kontakt

Kontakt Ślusarstwo Precyzyjne Robert Ratajczak

Ślusarstwo Precyzyjne Robert Ratajczak, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Ślusarstwo Precyzyjne Robert Ratajczak