Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8550000512
REGON: 810066578
Rok założenia:
1992

O firmie

Ośrodek szkolno-wypoczynkowy Słowianin funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Zlokalizowany jest w Świnoujściu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Osobą decyzyjną jest Jadwiga Marciniec.

Oferta

Nasz ośrodek funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Posiadamy rzeszę zadowolonych Klientów. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klientów.

Na terenie ośrodka znajdują się pokoje jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe dostosowane do rodzin z dziećmi. Posiadamy również apartamenty o podwyższonym standardzie.

W każdym z tych pomieszczeń znajduje się:
  • telewizor,
  • pełen węzeł sanitarny,
  • internet w postaci darmowego Wi-Fi.
Na terenie ośrodka wolny czas można spędzić w dobrze wyposażonej świetlicy. Osoby podróżujące własnym środkiem transportu, mogą skorzystać z parkingu niestrzeżonego. Zapewniamy możliwość wykupienia pełnego wyżywienia oraz obiadów abonamentowych.

Zatrudniani w naszej placówce pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje w zakresie obsługi wczasowiczów. Chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących naszego ośrodka wypoczynkowego i wskażą atrakcyjne turystycznie miejsca w okolicy.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Słowianin Jadwiga Marciniec

Słowianin Jadwiga Marciniec, Świnoujście

Opinie (0)

Opinie o firmie Słowianin Jadwiga Marciniec