Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7491314992
REGON: 531504465
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Nazywam się Sławomir Wręczycki i jestem doświadczonym agentem ubezpieczeniowym. Siedziba mojego biura umiejscowiona jest w Kędzierzynie-Koźlu, w województwie opolskim. Nieustannie od 1998 roku prowadzę działalność w branży ubezpieczeń.

Certyfikaty i dyplomy

W 2006, 2007, 2008, 2009 i 2010 roku otrzymałem nominację do MDRT, czyli międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych pośredników finansowych na świecie.

Oferta

Wypadki chodzą po ludziach. W każdym momencie może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, niekoniecznie przyjemnego. Tego typu sytuacje nierzadko wymagają nakładu gotówki, a nie zawsze mamy wystarczającą ilość pieniędzy.

Właśnie dlatego warto zainwestować w ubezpieczenie. Mam Państwu do zaproponowania ich pełen pakiet. Uważam, że idealna oferta ubezpieczeniowa to taka, która daje Klientowi dokładnie to, czego potrzebuje. Codziennie dokładam wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom i rozwijać ofertę w celu wyjścia naprzeciw wymaganiom rynku. Jeżeli zdarzy się tak, że nie mam produktów jakich potrzebuje Klient, to osobiście szukam rozwiązań u zaprzyjaźnionych pośredników, których darzę zaufaniem.
W mojej ofercie znajdziecie Państwo:
  • ubezpieczenia majątkowe indywidualne oraz mienia firmowego
  • ubezpieczenia grupowe
  • ubezpieczenia podróżne
  • polisy na życie
  • polisy zdrowotne
  • polisy komunikacyjne
Dodatkowo specjalizuję się w funduszach kapitałowych i inwestycyjnych. Służę Państwu fachowym doradztwem podczas dochodzenia odszkodowań. Obsługuję ponad 750 Klientów, którzy rozumieją potrzebę finansowego zabezpieczenia siebie i swoich najbliższych. Również Państwu pomogę.

Zapraszam do przejrzenia mojej oferty ubezpieczeniowej i do umówienia się na wizytę. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy i korzystania z moich usług.

Marki i specjalizacje

Aviva Commercial Union.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sławomir Wręczycki Ubezpieczenia

Sławomir Wręczycki Ubezpieczenia, Kędzierzyn-Koźle

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławomir Wręczycki Ubezpieczenia