przyjazna Opałowe materiały, Sławomir Strzała, Nieciecz Dwór

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8231053070
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Sławomir Strzała i prowadzę skład węgla zlokalizowany w miejscowości Nieciecz-Dwór, na terenie powiatu sokołowskiego, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się głównie dystrybucją materiałów opałowych, ale również transportem krajowym. Firma istnieje od 1990 roku.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w zakresie sprzedaży i transporcie węgla. Posiadamy niemal trzydziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy zapewnić wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy dostarczanie towarów na terenie Niecieczy-Dworu i w okolicznych miejscowościach.

W skład naszej oferty sprzedaży opału wchodzą:
 • ekogroszek,
 • węgiel opałowy,
 • orzech,
 • miał,
 • groszek.
Dodatkowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług transportowych. Wśród nich można wyróżnić transport krajowy ciągnikami siodłowymi oraz transport ciężarowy. Oferujemy również transport materiałów sypkich. Wszystkie powierzone zadania wykonujemy w sposób rzetelny i zawsze trzymamy się terminów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Gwarantujemy, że dystrybuowany przez nas węgiel posiada największą jakość wyrobu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego składu węgla

Kontakt

Kontakt Sławomir Strzała

Sławomir Strzała, Nieciecz Dwór

Aktualności

 • ekogroszek

  19.05.2024

  Ekogroszek to wysokiej jakości paliwo stałe, wytwarzane z węgla kamiennego, które zdobywa coraz większą popularność wśród polskich gospodarstw domowych dzięki swoim ekonomicznym właściwościom. Dzięki swojej granulacji oraz niskiej zawartości siarki i popiołu, ekogroszek pozwala na wydajne i czyste spalanie, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa oraz mniejsze emisje szkodliwych substancji do atmosfery. Skład opału Sławomira Strzały w Niecieczy Dworze oferuje szeroki wybór ekogroszku, dostarczając swoim klientom paliwo najwyższej jakości, które spełni ich oczekiwania zarówno pod względem wydajności, jak i dbałości o środowisko. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie pomoże Państwu dobrać odpowiedni rodzaj ekogroszku oraz doradzi w sprawie jego stosowania w domowych kotłach grzewczych.

 • węgiel

  28.02.2024

  W ostatnich latach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności zmniejszenia zużycia węgla, jednak dla wielu Polaków ten rodzaj paliwa nadal pozostaje niezbędnym źródłem energii. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości węgiel, który oferuje skład opału Sławomira Strzały, zlokalizowany w miejscowości Nieciecz Dwór. Dzięki starannie wyselekcjonowanym produktom oraz dbałości o klienta, firma ta zyskała zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy cenią sobie zarówno jakość paliwa, jak i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami składu opału Sławomira Strzały, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych produktach i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławomir Strzała


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi