Prowadzimy skład opałowy
Prowadzimy skład opałowy, Sławomir Strzała, Nieciecz Dwór

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8231053070
Rok założenia:
1992

O firmie

Nazywam się Sławomir Strzała i prowadzę skład węgla zlokalizowany w miejscowości Nieciecz-Dwór, na terenie powiatu sokołowskiego, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się głównie dystrybucją materiałów opałowych, ale również transportem krajowym. Firma istnieje od 1990 roku.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w zakresie sprzedaży i transporcie węgla. Posiadamy niemal trzydziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy zapewnić wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Zapewniamy dostarczanie towarów na terenie Niecieczy-Dworu i w okolicznych miejscowościach.

W skład naszej oferty sprzedaży opału wchodzą:
  • ekogroszek,
  • węgiel opałowy,
  • orzech,
  • miał,
  • groszek.
Dodatkowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług transportowych. Wśród nich można wyróżnić transport krajowy ciągnikami siodłowymi oraz transport ciężarowy. Oferujemy również transport materiałów sypkich. Wszystkie powierzone zadania wykonujemy w sposób rzetelny i zawsze trzymamy się terminów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Gwarantujemy, że dystrybuowany przez nas węgiel posiada największą jakość wyrobu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego składu węgla

Kontakt

Kontakt Sławomir Strzała

Sławomir Strzała, Nieciecz Dwór

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławomir Strzała


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi