Kompleksowe usługi budowlane | remonty | prace wykończeniowe.
Kompleksowe usługi budowlane | remonty | prace wykończeniowe., Sławomir Stromski Usługi Ogólnobudowlane, Darzlubie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5871323571
REGON: 192555016
Rok założenia:
2007
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Strombud to firma mająca swoją siedzibę w Łebczu, na terenie powiatu puckiego, w województwie pomorskim. Świadczymy usługi budowlane oraz zajmujemy się pracami remontowymi. Działamy na rynku od 1995 roku. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Sławomir Stromski.

Oferta

Nasza firma budowlana to miejsce, w którym podejmujemy się nawet największych wyzwań i jesteśmy zapewnić kompleksową obsługę budowlaną oraz remontową. Prowadzimy naszą działalność jud od ponad dwudziestu trzech lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów. Dzięki tym dwóm aspektom oraz ogromnemu zaangażowaniu możemy zapewnić najwyższą jakość wszystkich naszych usług.

Nasza oferta to między innymi:
  • prace ziemne,
  • wykonywanie ogrodzeń,
  • instalacje elektryczne i hydrauliczne.
  • budowa domów jednorodzinnych,
  • usług dekarskie,
  • hydroizolacja.
Zajmujemy się również dociepleniami budynków oraz wykonujemy wykopy pod fundamenty. Budujemy stany surowe, ale zajmujemy się również wykończeniami. Nasze usługi wykończeniowe to przede wszystkim kompleksowe remonty, od malowania i szpachlowania po tapetowanie, układanie glazury czy nawet zakładanie sufitów podwieszanych – wszystkie te działania podejmujemy i przy wszystkich gwarantujemy spełnienie oczekiwań. Możemy również zaproponować układanie kostki brukowej.

Nasza kadra to wyłącznie doświadczeni specjaliści. Niezwykle długi staż w pracy oraz nieustannie aktualizowana i poszerzana wiedza budowlana naszych pracowników to pewna jakość wszelkich podejmowanych prze nas prac. Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich wykonywanych zleceń.
Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Wykonawstwo fundamentów – podstawowe elementy budowy.
Wykonawstwo fundamentów – podstawowe elementy budowy.
Wybierając ekipę do prac ziemnych dobrze by posiadała ona doświadczenie w stawianiu fundamentów. Zobaczmy, jak powinno się poprawnie stawiać fundamenty?

Wideo

Kontakt

Kontakt Sławomir Stromski Usługi Ogólnobudowlane

Sławomir Stromski Usługi Ogólnobudowlane, Darzlubie

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Sławomir Stromski Usługi Ogólnobudowlane

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartek
Bartek
5.0
04.07.2019
Wszelkie podejmowane przez nich działania to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Zatrudniają wyłącznie specjalistów, którzy radzą sobie bez problemu z każdym zadaniem i naprawdę wszystko jest super dokładne.
Albert
Albert
5.0
31.05.2019
Solidna i godna polecenia firma budowlana. Zleciliśmy im postawienie drugiego budynku w naszej firmie. Wywiązali się w 100% i do tego naprawdę idealnie!
Dariusz
Dariusz
5.0
13.05.2019
Zajęli się układaniem kostki brukowej na parkingu przed firmą. Sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
21.03.2019
Wykonali dla mnie fundamenty pod budowę sklepu. Polecam!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
12.01.2019
Chcieliśmy kupić z żoną dom. Jednak ona każdy odrzucała, w końcu architekt stworzył nam projekt, a ta firma wybudowała nam wymarzony dom.