Doradztwo w zakresie prawa celnego
Doradztwo w zakresie prawa celnego, Sl Logistik Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372676247

O firmie

Siedziba agencji celnej SL Logistik znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w zakresie prawa celnego. Świadczymy usługi od 2015 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług celnych. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi przedsiębiorstwami z takich sektorów, jak automotive, petrochemiczne, czy elektroniczne. Dodatkowo zapewniamy doradztwo związane z prawem celnym.

Oprócz tego włączamy się w projekty Klientów i podpowiadamy im najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie dostaw międzynarodowych. Ponadto służymy pomocą w planowaniu nowych projektów biznesowych.

Dopełnienie oferty agencji celnej Sl Logistik, stanowi przygotowanie odpraw, zgłoszeń, czy zabezpieczeń długów celno-podatkowych. Sporządzamy również deklaracje Intrastat. Gwarantujemy sprawne dopuszczenie towaru do obrotu.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzenia siedziby agencji celnej SL Logistik.

Artykuły

Czym zajmują się agencje i składy celne?
Czym zajmują się agencje i składy celne?
Zastanawiasz się, czym zajmują się agencje i składy celne? Chcesz wiedzieć jak wybrać firmę pośredniczącą w imporcie lub eksporcie? Sprawdź, co warto wiedzieć.
Agencja celna podstawą w handlu międzynarodowym
Agencja celna podstawą w handlu międzynarodowym
Agencja celna to firma, która pozwoli nam swobodnie prowadzić handel międzynarodowy i zapewni całkowicie bezproblemowy przepływ towarów przez granice państw.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sl Logistik Sp. z o.o.

Sl Logistik Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Opinie (3)

Opinie o firmie Sl Logistik Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Remigiusz
Remigiusz
5.0
10.05.2019
Polecamy tę firmę, dzięki nim w krótkim czasie nasz towar został dopuszczony do obrotu.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
27.03.2019
Firma SL Logistik reprezentowała moją firmę przed organami celnymi. Można liczyć na pomoc, a także fachowe doradztwo. Jestem wdzięczny, polecam!
Mateusz
Mateusz
5.0
12.01.2019
Bardzo rzetelna firma, która udzieliła mi fachowego doradztwa z zakresu praca celnego. Pomogli mi także w sprawach celnych. Na pewno jeszcze podejmę z nimi współpracę. Polecam serdecznie.
Tagi