Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6180001486
REGON: 250163458
Dodatkowe kontakty:

62 769 14 09

Rok założenia:
1992

O firmie

Początek działalności naszej firmy sięga roku 1992. Oferujemy specjalistyczny transport żywca. Właścicielem firmy jest Sławomir Tułacz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Russów, na terenie powiatu kaliskiego, w województwie wielkopolskim.

Oferta

Działalność pod kierownictwem Sławomira Tułacza specjalizuje się w profesjonalnym transporcie żywca rzeźnego. Od samego początku działalności świadczymy usługi wysokiej jakości i zgodnie z obowiązującymi wymogami. Każdy z posiadanych przez nas pojazdów spełnia rygorystyczne normy weterynaryjne i normy bezpieczeństwa. Pojazdy są kilkukondygnacyjne, więc mamy możliwość przewozu dużych ilości zwierząt.

Oferujemy:
  • przewóz zwierząt,
  • skup żywca rzeźnego,
Zatrudnieni kierowcy w firmie to wykwalifikowana kadra pracownicza, która za każdym razem w pełni profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia. Wyróżnia nas to, że szybko i niezawodnie realizujemy wszystkie zamówienia. Systematycznie rozwijamy dział logistyczny w naszej firmie. Dbamy także o stały kontakt z Klientem. Co więcej, korzystamy z systemu, dzięki któremu bez jakichkolwiek problemów dotrzemy w wyznaczone miejsce. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę, dlatego umiejętnie dopasowujemy się do zmian zachodzących w branży transportu zwierząt.

Działalność prowadzimy na terenie naszego kraju. Przewozimy zwierzęta hodowlane i rzeźne.

Zachęcamy do dołączenia do wielu zadowolonych Klientów i podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Sławomira Tułacza.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Skup i sprzedaż żywca rzeźnego Sławomir Tułacz

Skup i sprzedaż żywca rzeźnego Sławomir Tułacz, Russów

Opinie (0)

Opinie o firmie Skup i sprzedaż żywca rzeźnego Sławomir Tułacz