Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5861028801
REGON: 190830139
Rok założenia:
1999

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Do naszych obowiązków należy kompleksowe zabezpieczanie imprez oraz ochrona obiektów sportowych i b...
W agencji ochrony Defenza pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy gwa...
Specjalnością firmy Kombat są usługi ochroniarskie i sprzątające. Obsługujemy zarówno inne firmy, j...
Od początku istnienia naszej agencji ochroniarskiej Argus dążymy do perfekcji. Posiadamy 30-letnie ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Skorpion II. Biuro ochrony. Bartnik M." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5861028801. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 190830139.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdynia w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1999. Firmę można odwiedzić pod adresem: Świętojańska 89/3. Korespondencyjny kod pocztowy to: 81-381 Gdynia. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.5122908039216N, 18.539369627451E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: skorpionII@wp.pl. Przedsiębiorstwo "Skorpion II. Biuro ochrony. Bartnik M." działa od lat w branży Agencje i usługi ochrony osób i mienia.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 58 620 78 66. Zapraszamy do odwiedzenia firmy w godzinach: Pn.-Pt.: 09:00-16:00.

Kontakt

Kontakt Skorpion II. Biuro ochrony. Bartnik M.

Skorpion II. Biuro ochrony. Bartnik M., Gdynia

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (2)

Opinie o firmie Skorpion II. Biuro ochrony. Bartnik M.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Laura
Laura
1.0
24.03.2022
Będąc wieczorem w centrum handlowym Batory spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. Będąc na parkingu nie mogłam uiścić opłaty za postój, dobrze sie złożyło, tak pomyślałam, choć sie pomyliłam zauważyłam pana z ochrony-w średnim wieku, niski, z dużą nadwagą i brodą czarno - siwą. Podeszłam do niego i grzecznie zapytałam czy mógłby mi pomóc. Pan w odpowiedzi wrecz na mnie naskoczył, że jest tam wszystko napisane "tępa p....". W pierwszej chwili na tyle bylam zaszokowana jego odpowiedzią, że zamilkłam, po chwili poprosiłam go o spotkanie z jego przełożonym na co odpowiedział mi, że to on tu zarządza ochroną. Doszlo między nami do ostrej wymiany zdań, gdzie i tak nie otrzymałam jakiejkolwiek pomocy ze strony pana ochroniarza. Cała sytuacją jestem co najmniej zniesmaczona i urażona, jak właściciel firmy Skorpion security może zatrudniać takich ludzi, którzy nie mają nutki szacunku i kultury do drugiego człowieka. Nie polecam!!!!
Laura
Laura
1.0
24.03.2022
Będąc wieczorem w centrum handlowym Batory spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. Będąc na parkingu nie mogłam uiścić opłaty za postój, dobrze sie złożyło, tak pomyślałam, choć sie pomyliłam zauważyłam pana z ochrony-w średnim wieku, niski, z dużą nadwagą i brodą czarno - siwą. Podeszłam do niego i grzecznie zapytałam czy mógłby mi pomóc. Pan w odpowiedzi wrecz na mnie naskoczył, że jest tam wszystko napisane "tępa p....". W pierwszej chwili na tyle bylam zaszokowana jego odpowiedzią, że zamilkłam, po chwili poprosiłam go o spotkanie z jego przełożonym na co odpowiedział mi, że to on tu zarządza ochroną. Doszlo między nami do ostrej wymiany zdań, gdzie i tak nie otrzymałam jakiejkolwiek pomocy ze strony pana ochroniarza. Cała sytuacją jestem co najmniej zniesmaczona i urażona, jak właściciel firmy Skorpion security może zatrudniać takich ludzi, którzy nie mają nutki szacunku i kultury do drugiego człowieka. Nie polecam!!!