Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7891479828
REGON: 634471378
Rok założenia:
2003

O firmie

Perforacje blach i siatki, Sitono. Wytwórnia sit. Perforacja blach, sita, blachy perforowane, Stroszki Sitono to firma z siedzibą w miejscowości Stroszki, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Krzysztof Nowakowski, zajmuje się produkcją elementów metalowych. Na ofertę składają się szczególnie sita mające różne wymiary i nadające się do rozmaitych zastosowań. Właściciel kontynuuje pracę zapoczątkowaną przez swojego ojca i dziadka w 1955 roku.

Oferta

Wytwórnia Sitono jest ceniona za doświadczenie, wysoką jakość i konkurencyjne ceny. To tutaj powstają najlepsze produkty przemysłowe i rolnicze w zakresie gotowych konstrukcji i ich poszczególnych elementów. Podstawą oferty są różnego rodzaju sita.

Czym zajmuje się firma Sitono ?

Firma Sitono zajmuje się produkcją sit, ram oraz sit z ramami, przede wszystkim dla rolnictwa. W doskonale wyposażonym zakładzie elementy metalowe, w tym blachy stalowe, aluminiowe, miedziane i ocynkowane łączone są za pomocą spawania, zgrzewania, walcowania, zwijania oraz wykrawania. Maszyny używane przez pracowników Sitono umożliwiają także cięcie i gięcie metalu. Dzięki temu powstają wytrzymałe i dostosowane do potrzeb klientów konstrukcje. Możliwe jest wykonywanie elementów na zamówienie albo skorzystanie z gotowych rozwiązań.

Jakie sita rolnicze produkuje firma Sitono?

Sita rolnicze, które produkuje Sitano to m.in. sita proste i bębnowe do wialni i czyszczalni Petkus, Marot, Westrup oraz Schmidt-Seeger, Kamaz, Selektra, Cimbria-Delta i Damas-Vibam. Sita sprawdzają się przy obróbce nasion fasoli, buraków, słonecznika, soi, szpinaku, kapusty, bobu, gorczycy i wielu innych warzyw. Można wraz z nimi zakupić inne części, w tym ramy z drewna i metalu, rolki, wałki i koła pasowe.

W ofercie Sitono znajdują się takie wyroby jak:
 • sita rolnicze do wialni,
 • sita rolnicze do czyszczalni,
 • sita rolnicze do maszyn czyszczących,
 • sita rolnicze do maszyn bębnowych,
 • sita rolnicze do śrutowników,
 • sita rolnicze do rozdrabniaczy,
 • sita rolnicze do młynów,
 • sita rolnicze do młynków.
Wytwarzane są także sita do kombajnów, suszarni podłogowych grzybów, ziaren, ziół, brykieciarek i przesiewania zbóż. Specjalne sita służą ponadto do produkcji pasz, mielenia zbóż, pelletu i tworzyw sztucznych oraz sortowania owoców i warzyw. Ofertę dla rolnictwa uzupełniają sita i blachy z perforowanymi otworami używane w suszarniach podłogowych, sita do ekonosów i najazdy perforowane do magazynów.

Jakie produkty dla przemysłu i budownictwa oferuje Sitono?

Sitono oferuje dla przemysłu i budownictwa przede wszystkim blachy perforowane. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, a materiały, z których są wykonywane części to m.in. stal nierdzewna, aluminium, miedź i blacha ocynkowana. Ponadto perforacji poddawane są elementy plastikowe, gumowe, laminaty, sklejki i płyty MDF.

Za pomocą perforacji powstają:
 • balustrady,
 • elewacje,
 • fasady budynków,
 • osłony grzejników,
 • obudowy mebli.
Wytwarzane są też antypoślizgowe nawierzchnie, słupki, płoty, sufity, a także meble w formie stołów, ławek i krzeseł. Realizowane są nawet najbardziej skomplikowane projekty. Konstrukcje mogą mieć różne wymiary, grubość i kształt oczek. Przykładem jest perforacja daszkowa, szczelinowo-mostkowa, tarkowa, a także jodełka.

Oferta przygotowana przez Sitono jest rozbudowana, dlatego by w pełni ją poznać, należy wejść na stronę internetową. Można też zadzwonić albo napisać e-maila z pytaniami dotyczącymi produktów.


Artykuły

Sita do urządzeń rolniczych w ofercie firmy Sitono
Sita do urządzeń rolniczych w ofercie firmy Sitono
Firma Sitono to znany producent sit do maszyn rolniczych i przemysłowych. Wyroby wytwarzane są z wysokiej jakości blach perforowanych polskiego pochodzenia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sitono. Wytwórnia sit. Perforacja blach, sita, blachy perforowane

Sitono. Wytwórnia sit. Perforacja blach, sita, blachy perforowane, Stroszki

Aktualności

 • perforacja

  22.07.2022

  Perforowanie i dziurkowanie precyzyjne arkuszy i płyt z laminatu, płyt MDF, sklejki czy tworzyw sztucznych jest jedną z usług wykonywanych przez wytwórnię sit i blach perforowanych Sitono. Na rynku działa ona już od 1955 roku. Poza wymienionymi materiałami klienci mogą zlecić wykonanie perforacji blachy aluminiowej, miedzianej, ze stali kwasoodpornej, stali nierdzewnej, czarnej lub ocynkowanej o grubości od 0,5 do 6 mm. Usługa jest wykonywana z wykorzystaniem precyzyjnych narzędzi.

  Więcej informacji

Opinie (4)

Opinie o firmie Sitono. Wytwórnia sit. Perforacja blach, sita, blachy perforowane

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Wojtowicz
Wojtowicz
4.0
10.05.2022
Sprzedają sita do zastosowania w przemyśle. Ofertę mają naprawdę rozbudowaną. Każdy znajdzie coś dla swojej firmy.
Roman
Roman
5.0
05.03.2022
Sprawdzony dostawca sit. Mają w ofercie gotowe produkty i wykonują specjalne na zamówienie.
Michał
Michał
5.0
12.01.2022
Przystępne ceny, a sita wyróżniają się jakością. Warto zamawiać od firmy Sitono.
Dmitri
Dmitri
5.0
13.11.2021
Polecam elementy perforowane Sitono. Mogą wykonać takie elewacje, obudowy grzejników i balustrady.