Usługi koloryzacji włosów
Usługi koloryzacji włosów, SIPnożycoręka - Pracownia Fryzjerska Magdalena Sip, Kudowa Zdrój

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8831797181
REGON: 381943479
Rok założenia:
2018

O firmie

Nazywam się Magdalena Sip i jestem fryzjerką. Prowadzę własną Pracownię Fryzjerską SIPnożycoręka. Jej siedziba znajduje się w Kudowie-Zdrój, na terenie województwa dolnośląskiego. Od 2018 roku działam w branży.

Oferta

Świadczę kompleksowe usługi fryzjerskie. Oferuję szeroki zakres usług. Wykonuję fryzury na różne okazje. Pomogę  przygotować się na ślub lub przyjęcie komunijne. Mam wiele pomysłów. Moje  fryzury wieczorowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dobry fryzjer musi być przede wszystkim profesjonalistą w swoim fachu, posiadać wysoką kulturę osobistą – takie wymagania sobie stawiam.

Każdy klient traktowany jest  indywidualnie, udzielam bezpłatnych porad w zakresie doboru fryzury i koloru. Moja oferta to: strzyżenie męskie i damskie, koloryzacja damska i męska, balayage, ombre oraz dekoloryzacja włosów. Poza tym podejmuję się wykonania trwałej ondulacji. Zapewniam klientkom modelowanie włosów dzienne, a także okolicznościowe.

Moją specjalnością są fryzury okazjonalne i ślubne. Najchętniej czeszę koki i inne upięcia. Dodatkowo przygotowałam usługi obejmujące szereg zabiegów, które poprawią kondycje Państwa włosów oraz skóry głowy.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Artykuły

Jaką fryzurę powinna mieć dziewczynka na Komunię Świętą?
Jaką fryzurę powinna mieć dziewczynka na Komunię Świętą?
Fryzury komunijne powinny być nie tylko estetyczne, ale także wygodne dla dziecka. Na co należy zwracać uwagę i czy dziewczynka może mieć krótkie włosy?

Wideo

Kontakt

Kontakt SIPnożycoręka - Pracownia Fryzjerska Magdalena Sip

SIPnożycoręka - Pracownia Fryzjerska Magdalena Sip, Kudowa Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie SIPnożycoręka - Pracownia Fryzjerska Magdalena Sip