Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781448488
REGON: 300645822
Rok założenia:
2007

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7781448488 została umieszczona firma: "Sioux Classic. Restauracja". Numer REGON firmy to: 300645822.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Sopot w województwie pomorskim. Działa na rynku od 2007 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Bohaterów Monte Cassino 17. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 81-701 Sopot. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.44318N, 18.562E. Branża, w której specjalizuje się firma "Sioux Classic. Restauracja" to Restauracje amerykańskie.

"Sioux Classic. Restauracja" oferuje menu, które zaspokoi bardzo wyszukane gusta klientów. Od przystawek, zup poprzez dania główne aż po desery. Do każdego posiłku oferujemy szeroki wachlarz napojów w zależności od upodobania klientów. O doznania podniebienia swoich Gości, a także sympatyczną atmosferę dba doświadczony personel, dla którego ich satysfakcja i zadowolenie jest najważniejszą sprawą.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy.

Kontakt

Kontakt Sioux Classic. Restauracja

Sioux Classic. Restauracja, Sopot

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Sioux Classic. Restauracja