Trwałe i solidne płoty oraz bramy
Trwałe i solidne płoty oraz bramy, Siatex, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6411003931
REGON: 272435112
Rok założenia:
1994

O firmie

Siedziba firmy Siatex znajduje się w Rudzie Śląskiej. Specjalizujemy się w sprzedaży ogrodzeń, bram oraz siatek. Posiadamy rozwiązania dla klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od połowy lat 90. XX wieku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie. Właścicielami firmy są Irena Chojnowska oraz Piotr Jaworowski.

Oferta

Jeśli szukają Państwo najlepszych rozwiązań służących do zabezpieczania posesji, to warto wybrać konstrukcje sprzedawane przez naszą firmę Siatex. Oferuje wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe i łatwe w montażu elementy, które są przy tym bardzo estetyczne. Przede wszystkim proponujemy zakup bram. Można wśród nich wyróżnić bramy skrzydłowe, szlabany i bramy przesuwne, a także furtki. Do bram i szlabanów można dopasować automatykę, która umożliwia otwieranie bram bez wysiłku i w krótkim czasie.

Firma Siatex to także lider w sprzedaży ogrodzeń metalowych. Są to:
  • ogrodzenia przemysłowe
  • ogrodzenia przydomowe
  • ogrodzenia obiektów sportowych
Rozwiązania wyznaczające granice obiektów sportowych to siatki, natomiast zakłady przemysłowe są zabezpieczane ogrodzeniami panelowymi o dużej sztywności. Z kolei płoty otaczające domy to przede wszystkim ekskluzywne konstrukcje, oparte o spawane lub kute elementy.

Niekiedy lepszym rozwiązaniem niż montaż ogrodzenia panelowego jest budowa płotu z siatki. Nasza firma posiada siatki do różnych zastosowań, w tym siatki plecione i zgrzewane. Sprzedajemy także wytrzymałe siatki powlekane, siatki leśne i siatki zbrojeniowe. Te ostatnie sprawdzają się jako elementy dekoracyjne, wypełnienia balustrad i materiały zabezpieczające okna.

Uzupełnieniem naszej oferty są drut kolczasty i blokady parkingowe. Dodatkowo sprzedajemy alarmy, domofony, wideodomofony i systemy kontroli dostępu.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji związanych z Siatexem znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy przedstawicielem firm Betafence, Gibidi Continental SPA.

Kontakt

Kontakt Siatex

Siatex, Ruda Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Siatex