Organizacja ślubów i wesel
Organizacja ślubów i wesel, Shine Wedding Agency, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252409228
REGON: 363003425
Rok założenia:
2015

O firmie

Nazywam się Marta Koncewoj i jestem konsultantką ślubną. Prowadzę własną firmę Shine Weddings, zlokalizowaną w Warszawie. Oferuję zorganizowanie wymarzonego ślubu i wiążących się z nim uroczystości. Ukończyłam kurs na konsultanta ślubnego i otrzymałam Certyfikat Akademii Wytwórni Ślubów, Wedding Planner Expert - jest to szkolenie rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Oferta

Realizacja ślubnych planów poprzedzona jest bezpłatnym spotkaniem, podczas którego opowiecie mi Państwo o swoich marzeniach, a ja przedstawię, jak możemy je spełnić. Następnie sporządzimy indywidualnie przygotowaną ofertę, spełniającą Państwa oczekiwania i możliwości finansowe. Kiedy wszystko szczegółowo omówimy, przejdziemy do najprzyjemniejszej, twórczej i kreatywnej współpracy - organizacji ślubu!

Realizowane przez nas usługi to m.in.:
  • kompleksowa organizacja ślubu i wesela,
  • organizacja ślubu międzynarodowego,
  • koordynacja dnia ślubu,
  • konsultacje ślubne,
  • śluby last minute.
Osoby, które potrzebują pomocy jedynie na wybranych etapach, mogą skorzystać z częściowej organizacji ślubu. Realizujemy również śluby i wesela w plenerze.

Jednym z aspektów naszej działalności jest również organizacja ostatniej, przedślubnej imprezy - niezapomnianego wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Dzięki doświadczeniu w projektowaniu kostiumów do baletów oraz oper, jesteśmy także w stanie stworzyć wymarzony projekt sukni ślubnej.

W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Shine Wedding Agency

Shine Wedding Agency, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Shine Wedding Agency


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.