Kompleksowa obróbka metali
Kompleksowa obróbka metali, Severt-Polska sp. z o.o., Gorlice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 17:00
Wt.
06:00 - 17:00
Śr.
06:00 - 17:00
Cz.
06:00 - 17:00
Pt.
06:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8132577108
REGON: 690492201
KRS: 0000054791
Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba firmy Severt-Polska znajduje się w Gorlicach, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo założono w 1997 roku jako spółkę-córkę firmy Wilhelm Severt Maschinenbau GmbH z Niemiec. Od początku działalności firma zajmuje się usługami związanymi z obróbką metali.

Oferta

Obróbka metali to zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom z Severt-Polska. Za wyborem spółki stoi 20 lat doświadczenia na polskim rynku i ponad 50 na rynku niemieckim. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada doskonale wyposażone zaplecze produkcyjne. Frezarki, spawarki, urządzenia to badań nieniszczących i zabezpieczenia metali sprawiają, że firma jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Zapewnia przy tym indywidualne podejście do każdego zamówienia i dotrzymywanie terminów.

Podstawą działalności Severt-Polska jest spawanie maszynowych konstrukcji ze stali wysokowytrzymałych. Są to przede wszystkim elementy nośne maszyn kołowych i gąsienicowych, np. dźwigów i maszyn drogowych. Łączenie konstrukcji odbywa się przy pomocy metody MAG, czyli łuku elektrycznego. Elementy wielkogabarytowe są również poddawane obróbce skrawaniem, a konkretnie frezowaniu na maszynach sterowanych komputerowo.

Oczywiście wyprodukowane elementy muszą być odpowiednio zabezpieczone, dlatego przedsiębiorstwo oczyszcza je z pozostałości po spawaniu śrutowaniem, a następnie pokrywa równomiernie powierzchnię lakierem. Lakierowanie hydrodynamiczne pozwala na mniejsze zużycie materiału, a przy tym jest szybsze niż tradycyjne.

Uzupełnieniem oferty produkcyjnej jest wytwarzanie pozycjonerów spawalniczych, czyli urządzeń pomocniczych do częściowo zautomatyzowanego i całkowicie zrobotyzowanego spawania. Ich zastosowanie zwiększa szybkość prac i podnosi poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowo przedsiębiorstwo wykonuje badania nieniszczące materiałów konstrukcyjnych, wyrobów hutniczych i spoin. Do sprawdzania elementów stosowane są takie metody jak ultradźwiękowa i magnetyczno-proszkowa. Badania są niezwykle precyzyjne i umożliwiają wykrycie nawet najmniejszych nieprawidłowości w budowie danej konstrukcji wykonanej z metalu.

Więcej informacji i zdjęć dokumentujących realizowane w zakładzie Severt-Polska usługi znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Severt-Polska sp. z o.o.

Severt-Polska sp. z o.o., Gorlice

Opinie (1)

Opinie o firmie Severt-Polska sp. z o.o.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
24.04.2014
opinia z 2013.Ogólnie przyzwoicie.Robisz swoje,masz spokój,Zaczniesz kombinować to lipa.Dobra rada to nie szukać tam kolegów