Doskonale znamy się na elektromechanice samochodowej. Zostaw u nas swoje auto
Doskonale znamy się na elektromechanice samochodowej. Zostaw u nas swoje auto, Serwis Cynarski. Mechanika samochodowa, elektromechanika pojazdowa. Klimatyzacja, Jasło

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6851000055
Dodatkowe kontakty:

13 443 57 63

Rok założenia:
2008

O firmie

W Serwisie Cynarski zajmujemy się mechaniką samochodów ciężarowych i dostawczych, elektromechaniką pojazdową oraz usługami dotyczącymi klimatyzacji. Właścicielem firmy jest Ryszard Cynarski. Działalność prowadzimy już od ponad 25 lat. Mieścimy się w Jaśle, w województwie podkarpackim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Prowadzimy warsztat samochodowy, w którym podejmujemy się przeprowadzenia pełnej diagnostyki i naprawy samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Zapewniamy fachowy serwis i mechanikę samochodową. Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani pracownicy doskonale znają się na mechanice i elektromechanice pojazdowej. Dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie nabrali wystarczającej wprawy, aby szybko i sprawnie świadczyć usługi na rzecz Klienta. Podejmą się nawet najbardziej skomplikowanych napraw.

Dysponujemy specjalistycznym, nowoczesnym sprzętem od cenionych producentów w branży. Nasze usługi to gwarancja dobrze naprawionego auta. Jesteśmy w stanie wykonać diagnostykę wszystkich systemów elektronicznych.

Podejmujemy się naprawy i wymiany chłodnic, naprawy układów hamulcowych - w tym wymiany klocków hamulcowych, wymiany oleju i filtrów oraz specjalistycznej diagnostyki komputerowej. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi również odgrzybianie i napełnianie klimatyzacji.

Regularnie wzrasta liczba Klientów, którzy powierzają nam swoje auto do serwisowania, co jest dla nas powodem do satysfakcji i dalszego utrzymywania usług na wysokim poziomie. Zapewniamy terminowe wykonanie usług, a także przystępne ceny.

Zapraszamy do Serwisu Cynarski.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Kontakt

Kontakt Serwis Cynarski. Mechanika samochodowa, elektromechanika pojazdowa. Klimatyzacja

Serwis Cynarski. Mechanika samochodowa, elektromechanika pojazdowa. Klimatyzacja, Jasło

Opinie (0)

Opinie o firmie Serwis Cynarski. Mechanika samochodowa, elektromechanika pojazdowa. Klimatyzacja