Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7631403886
REGON: 570079945
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Servigum znajduje się w Lubaszu, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług wulkanizacyjnych. Osobą decyzyjną jest Henryk Augustyniak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług wulkanizacyjnych. Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • wymiana opon,
  • prostowanie felg,
  • serwis opon,
  • wymiana olejów.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiednich opon, które spełnią Państwa oczekiwania i będą idealnie pasowały do modelu auta.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Dodatkowo zajmujemy się pompowaniem kół, wyważaniem kół, programowaniem czujników ciśnienia TPMS oraz pogłębianiem rzeźby bieżnika. Podejmujemy się też wymiany klocków, filtrów i tarcz hamulcowych. Istnieje możliwość zlecenia nam również drobnych napraw eksploatacyjnych.

Prowadzimy też serwis mobilny, dlatego jesteśmy w stanie dojechać pod wskazany adres przez klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Servigum w Lubaszu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Servigum

Servigum, Lubasz

Opinie (0)

Opinie o firmie Servigum

Tagi