Wielkopowierzchniowe układanie płytek
Wielkopowierzchniowe układanie płytek, Serhiy Polnyy Adventis, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9522140928
REGON: 362983924
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy Adventis znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w wykonawstwie wszelkich prac płytkarskich w pomieszczeniach. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Serhiy Polnyy.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Adventis są usługi remontowe. Podejmiemy się układania glazury oraz płytek w mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Jesteśmy również w stanie ułożyć płytki w obiektach usługowych, przemysłowych i sportowych. W naszej ofercie można także znaleźć izolacje tarasów, balkonów czy basenów. Oprócz tego możemy Państwu zaproponować ułożenie posadzek antystatycznych.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz spółdzielni.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie specjalistycznych prac na schodach zewnętrznych, a także balkonach. Ponadto nasza oferta obejmuje wszelkie usługi wykończeniowe i remontowe, które jesteśmy w stanie zrealizować na terenie całego województwa mazowieckiego, a nawet kraju. Zajmujemy się również układaniem gresu czy marmuru. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się układanie terakoty.

Wykonamy remonty klatek schodowych. Proponujemy kompleksowe usługi brukarskie - ułożymy kostkę brukową na chodnikach, ścieżkach czy podjazdach, a także parkingach. Polecamy również mozaikę z kamienia naturalnego. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi wielkopowierzchniowe układanie płytek.

Pracujemy w oparciu o profesjonalne systemy budowlane na wysoce specjalistycznych materiałach chemii budowlanej certyfikowanych producentów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Adventis.

Artykuły

Mozaika w łazience, rodzaje i zastosowanie
Mozaika w łazience, rodzaje i zastosowanie
Mozaika doskonale sprawdza się w małych i dużych łazienkach, zapewniając ogromne możliwości dekoracyjne. Poznaj rodzaje mozaiki i jej zastosowania.

Wideo

Kontakt

Kontakt Serhiy Polnyy Adventis

Serhiy Polnyy Adventis, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Serhiy Polnyy Adventis

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Nikodem
Nikodem
5.0
13.09.2019
Usługi na wysokim poziomie, polecam serdecznie.
Hubert
Hubert
5.0
04.07.2019
Zleciłem im wykonanie generalnego remontu mieszkania, które otrzymałem w spadku po babci. Wszystkim kompleksowo się zajęli, mieszkanie wygląda zupełnie inaczej. Jestem bardzo zadowolony, polecam.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
17.05.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się wielkopowierzchniowego układania płytek. Wszystko przebiegło sprawnie, zlecenie zrealizowane z dbałością o każdy szczegół. Polecamy serdecznie.