Oferujemy remonty mieszkań i domów
Oferujemy remonty mieszkań i domów, Sergiusz Pracowity Bud-Max, Świnoujście

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9860007934
REGON: 320375206
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Bud-Max znajduje się w Świnoujściu, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem jest Sergiusz Pracowity. Specjalizujemy się w remontach mieszkań i domów.

Oferta

Jesteśmy firmą która od samego początku istnienia dąży do momentu w którym ze spokojem będziemy mogli przyznać, że osiągnęliśmy już wszystko. Kluczem do sukcesu w branży budowlanej jest profesjonalne i solidne wykonywanie usług. Staramy się aby każdy nasz klient przez cały okres współpracy z nami czuł się dobrze i wiedział że trafił do firmy budowlanej innej niż większość firm na rynku.

Oferujemy takie usługi jak:
  • remonty domów i mieszkań
  • malowanie
  • szpachlowanie
  • kładzenie podłóg
  • układanie kafli
  • układanie glazury
  • montaż płyt karton-gips
  • układanie terakoty
  • montaż sufitów podwieszanych
  • stawianie ścianek działowych
Ponadto oferujemy także montaż instalacji elektrycznej. Zajmujemy się również usługami hydraulicznymi w ramach których wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne oraz biały montaż.

Wyremontujemy każdy budynek czy biuro. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy podejmą się każdego zlecenia. Zapewniamy terminowe wykonanie zleceń. Bud-Max to gwarancja najwyższej jakości usług budowlanych. Obsługujemy klientów na terenie Świnoujścia i okolic.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Jak przygotować się do remontu domu lub mieszkania?
Jak przygotować się do remontu domu lub mieszkania?
Remont domu lub mieszkania to zespół prac wymagający wcześniejszego rozplanowania i przemyślenia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sergiusz Pracowity Bud-Max

Sergiusz Pracowity Bud-Max, Świnoujście

Opinie (4)

Opinie o firmie Sergiusz Pracowity Bud-Max

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marzena
Marzena
5.0
10.11.2019
Zrobili remont mojego nowego mieszkania, jestem bardzo zadowolona, efekt powala z nóg. Widać z jaką dbałością o szczegóły został wykonany remont.
Norbert
Norbert
5.0
17.09.2019
Bardzo dobra firma, mają dobre ceny za swoje usługi. Wykonali remont mojego salonu, tapeta nie odchodzi, ściany są gładkie, polecam.
Rafał
Rafał
5.0
12.07.2019
Firma godna polecenia, bardzo sprawnie wykonali remont łazienki. Kafle położone są równo, jestem bardzo zadowolony. Cenowo także konkurencyjni.
Emil
Emil
5.0
31.05.2019
Bardzo dobra firma budowlana, zleciliśmy im remont kapitalny naszego domu. Wykonali go terminowo, pomimo trudności, poradzili sobie doskonale. Jest to najlepsza ekipa budowlana w województwie.