Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882129499

Polecane oferty

Świadczymy kompleksowe usługi podologiczne. Nasza oferta zawiera konsultację podologiczną i szeroki...
Gabinet Natura oferuje Państwu usługi z zakresu kosmetyki oraz fryzjerstwa. Zadbamy o to, by Państw...
Świadczymy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Używamy najlepszych i sprawdzonych kosmetyków...
Kosmetyka to moja pasja. Jestem wizażystką od kilku lat. Cały czas podwyższam swoje kwalifikacje i ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma ""Sensual Lady" Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Milena Wiśniewska" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5882129499.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Sopot w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na al. Niepodległości 689. Korespondencyjny kod pocztowy to: 81-854 Sopot. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.43194N, 18.56184E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: sensuallady@onet.pl. Branża Salony kosmetyczne to dziedzina, w której firma ""Sensual Lady" Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Milena Wiśniewska" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W salonie urody przeprowadzane są kompleksowe zabiegi kosmetyczne dostosowane do różnych typów cery, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i urządzeń do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych, doświadczone kosmetyczki doradzą dopasowane do potrzeb danej cery kremy i maseczki, dzięki którym osiągnięty efekt estetyczny będzie utrzymywał się przez dłuższy czas.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 888 949 292.

Kontakt

Kontakt "Sensual Lady" Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Milena Wiśniewska

"Sensual Lady" Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Milena Wiśniewska, Sopot

Opinie (0)

Opinie o firmie "Sensual Lady" Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Milena Wiśniewska