Opieka na ludźmi schorowanymi i starszymi
Opieka na ludźmi schorowanymi i starszymi , Senior Vitae Kinga Obtułowicz, Tczew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932376315
REGON: 362384773
Dodatkowe kontakty:

531 031 433

535 050 224

Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Senior Vitae powstała w 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Tczewie, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielką jest Kinga Obtułowicz.

Oferta

Prowadzimy agencję zrzeszającą opiekunki i opiekunów dla osób starszych mieszkających w Niemczech. Z doświadczenia wiemy, jak ważny dla naszych podopiecznych jest spokój i poczucie bezpieczeństwa. Z racji tego dokładamy wszelkich sił, by zaoferować im dokładnie taką pomoc. Pragniemy współpracować z ludźmi oddanymi innym i takimi, którzy odznaczają się empatią, cierpliwością oraz chęcią niesienia pomocy starszym i potrzebującym.

Aby utrzymać wypracowane standardy, wykonujemy dokładną selekcję pracowników. Musimy mieć pewność, że wysyłamy do podopiecznych osobę spełniającą wszelkie wymagania. Każdy z naszych klientów traktowany jest bardzo osobiście. Razem z jego rodziną omawiamy szczegóły dotyczące opieki i aktualnych potrzeb. Chcąc, by czuli się jak najbardziej komfortowo, zapewniamy opiekę w najbezpieczniejszym i najmilszym miejscu, czyli w ich własnych domach.

Regularnie dokładamy oferty pracy z ich dokładnym opisem. Państwo, którzy są zainteresowani współpracą z nami, mogą zgłaszać się do siedziby firmy lub telefonicznie.

Zapraszamy!

Artykuły

Opiekun osób starszych – jaki powinien być?
Opiekun osób starszych – jaki powinien być?
Praca w charakterze opiekuna osób starszych może być satysfakcjonująca pod wieloma względami, ale wymaga też posiadania odpowiednich cech. Jakich? Sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Senior Vitae Kinga Obtułowicz

Senior Vitae Kinga Obtułowicz, Tczew

Opinie (2)

Opinie o firmie Senior Vitae Kinga Obtułowicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ida
Ida
5.0
30.05.2020
Już nie raz wyjeżdżałam do takiej pracy, ale z tej agencji pierwszy raz korzystałam. Wiem, że spróbuję jeszcze raz. Warunki zatrudnienia i pieniądze były bardzo dobre.
Martyna
Martyna
5.0
24.03.2020
Jestem bardzo wdzięczna za załatwienie mi pracy u tak miłych ludzi. Nie dość, że pani, którą się opiekowałam, była przesympatyczna, to jeszcze jej rodzina przyjęła mnie bardzo dobrze.