Opieka na ludźmi schorowanymi i starszymi
Opieka na ludźmi schorowanymi i starszymi , Senior Vitae Kinga Obtułowicz, Tczew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932376315
REGON: 362384773
Dodatkowe kontakty:

531 031 433

535 050 224

Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Senior Vitae powstała w 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Tczewie, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielką jest Kinga Obtułowicz.

Oferta

Prowadzimy agencję zrzeszającą opiekunki i opiekunów dla osób starszych mieszkających w Niemczech. Z doświadczenia wiemy, jak ważny dla naszych podopiecznych jest spokój i poczucie bezpieczeństwa. Z racji tego dokładamy wszelkich sił, by zaoferować im dokładnie taką pomoc. Pragniemy współpracować z ludźmi oddanymi innym i takimi, którzy odznaczają się empatią, cierpliwością oraz chęcią niesienia pomocy starszym i potrzebującym.

Aby utrzymać wypracowane standardy, wykonujemy dokładną selekcję pracowników. Musimy mieć pewność, że wysyłamy do podopiecznych osobę spełniającą wszelkie wymagania. Każdy z naszych klientów traktowany jest bardzo osobiście. Razem z jego rodziną omawiamy szczegóły dotyczące opieki i aktualnych potrzeb. Chcąc, by czuli się jak najbardziej komfortowo, zapewniamy opiekę w najbezpieczniejszym i najmilszym miejscu, czyli w ich własnych domach.

Regularnie dokładamy oferty pracy z ich dokładnym opisem. Państwo, którzy są zainteresowani współpracą z nami, mogą zgłaszać się do siedziby firmy lub telefonicznie.

Zapraszamy!

Artykuły

Opiekun osób starszych – jaki powinien być?
Opiekun osób starszych – jaki powinien być?
Praca w charakterze opiekuna osób starszych może być satysfakcjonująca pod wieloma względami, ale wymaga też posiadania odpowiednich cech. Jakich? Sprawdź.
Jak zostać opiekunką lub opiekunem osób starszych w Niemczech?
Jak zostać opiekunką lub opiekunem osób starszych w Niemczech?
Szukasz pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech ale brak Ci doświadczenia w szukaniu odpowiedniego pracodawcy. Zgłoś się po pomoc do agencji opiekunek.

Wideo

Kontakt

Kontakt Senior Vitae Kinga Obtułowicz

Senior Vitae Kinga Obtułowicz, Tczew

Opinie (9)

Opinie o firmie Senior Vitae Kinga Obtułowicz

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Endo
Endo
5.0
10.07.2021
Moja mama wyjeżdża do pracy z tym biurem i bardzo sobie chwali.
Kinga
Kinga
4.0
24.05.2021
Już nie raz z nimi wyjeżdżałem. Bardzo mi się podoba taki rodzaj pracy i w takich warunkach.
bij8
bij8
5.0
05.03.2021
Dobrze dobierają oferty pracy do indywidualnych preferencji pracowników.
Bogna
Bogna
5.0
27.01.2021
Lubię pracować ze starszymi osobami, a ta praca jest szczególnie dobra. Można sporo zarobić całkowicie legalnie.
Monia
Monia
5.0
16.11.2020
Świetna praca! Jak dla mnie nie miałam jeszcze lepszej. Zachęcam wszystkich!
Piotr
Piotr
5.0
09.09.2020
Jestem z wykształcenia pielęgniarzem i wiem, jak w profesjonalny sposób opiekować się osobą schorowaną. Wyjeżdżam z tym biurem już od jakiegoś czasu i obie strony są z tego zadowolone.
Eliza
Eliza
4.0
31.07.2020
Widać, że przykładają się do szukania ofert pracy. To są same dobre propozycje, z czego każda u miłej osoby. Wiem, co mówię, bo wyjeżdżałam już nie raz.
Ida
Ida
5.0
30.05.2020
Już nie raz wyjeżdżałam do takiej pracy, ale z tej agencji pierwszy raz korzystałam. Wiem, że spróbuję jeszcze raz. Warunki zatrudnienia i pieniądze były bardzo dobre.
Martyna
Martyna
5.0
24.03.2020
Jestem bardzo wdzięczna za załatwienie mi pracy u tak miłych ludzi. Nie dość, że pani, którą się opiekowałam, była przesympatyczna, to jeszcze jej rodzina przyjęła mnie bardzo dobrze.