przyjazna Detektywistyczne agencje, Sekkura. sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272708879
REGON: 147045508
KRS: 0000493718
Rok założenia:
2014

O firmie

W firmie Sekkura od 2014 roku zajmujemy się zapewnianiem bezpieczeństwa różnym firmom. Działamy jako autoryzowany przedstawiciel firmy Selcom Security. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale prowadzimy działania na terenie całej Polski i wielu krajów na świecie.

Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych podmiotów gospodarczych jak i dużych firm oraz przedsiębiorstw. Stawiamy na jakość, dlatego pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, a zatrudnieni przez nas pracownicy mają spore doświadczenie i regularnie uczestniczą w szkoleniach poszerzających ich wiedze oraz kompetencje.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:
  • zabezpieczanie pomieszczeń,
  • wykrywanie podsłuchów,
  • audyty dla firm,
  • szkolenia dla kadry kierowniczej,
  • szkolenia detektywistyczne,
  • trening umiejętności interpersonalnych.
Poza tym oferujemy usługi detektywistyczne, które wykonujemy zgodnie z Ustawą o Usługach Detektywistycznych z dnia 06.07.2001 r. oraz Zaświadczeniem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr RD-68/2004 z dnia 12 marca 2004. W ich ramach zajmujemy się poszukiwaniem zaginionych osób, weryfikacją kontrahentów, obserwacją osób i miejsca i nie tylko. Poza tym działamy nie tylko w zakresie bezpieczeństwa osobistego i zabezpieczeń budynków, ale również wdrażamy działania związane z cyberbezpieczeństwem.

Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem firmy Sekkura.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sekkura. sp. z o.o.

Sekkura. sp. z o.o., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Sekkura. sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.02.2016
ze świecą szukać takich detektywów! Pełna dyskrecja!