Treningi kick-boxingu dla dzieci, początkujących i zaawansowanych
Treningi kick-boxingu dla dzieci, początkujących i zaawansowanych, Sekcja Kickboxing Legii, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230819129
REGON: 017337670
Rok założenia:
2001
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Sekcja Kickboxing Legii Warszawa to szczególne miejsce, do którego serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, osoby początkujące i zaawansowane, które trenują lub dopiero chcą rozpocząć intensywny trening ogólnorozwojowy w ramach zajęć z kickboxingu. Prowadzi je nasz wybitny trener, wielokrotny medalista krajowych i międzynarodowych imprez, Mistrz Świata, Mistrz Europy i 22-krotny Mistrz Polski - Przemysław Ziemnicki.

Oferta

Nasza sekcja działa prężnie już od 2004 roku, szkoląc dzieci, młodzież, osoby początkujące, zaawansowane oraz te, które przygotowują się do profesjonalnych walk i zawodów. Adepci naszej sekcji odnieśli i nadal odnoszą sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak też międzynarodowej. Zajęcia odbywają się w bezpiecznej i odpowiednio przystosowanej sali gimnastycznej, od poniedziałku do piątku, w grupach kilku i kilkunastoosobowych.

Adeptom kickboxingu bez względu na płeć i umiejętności proponujemy między innymi:
  • zajęcia w grupie dziecięcej,
  • zajęcia w grupie początkującej,
  • zajęcia w grupie zaawansowanej,
  • zajęcia indywidualne.
Treningi indywidualne odbywają się pod okiem trenera kadry narodowej i są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które chcą zarówno nauczyć się podstaw kickboxingu, jak i szlifować swoją technikę.

Pierwszy trening w każdej z grup zajęciowych jest zapoznawczy i bezpłatny. Wystarczy tylko zgłosić chęć udziału i zabrać ze sobą strój sportowy.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania podczas kontaktu telefonicznego. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie centrum Warszawy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sekcja Kickboxing Legii

Sekcja Kickboxing Legii, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Sekcja Kickboxing Legii

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

rttt555
rttt555
5.0
09.07.2020
Jesteśmy szczerze zadowoleni, że posłaliśmy tam naszego Jasia. Teraz wraca zmęczony do domu, ale szczęśliwy. Całą swoją energię poświęca na treningi, przez co stał się spokojniejszy. Polecamy.