Dekoracje i artykuły dekoracyjne na każdą okazję!
Dekoracje i artykuły dekoracyjne na każdą okazję!, Sebastian Miroński Wilen, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570049120
REGON: 220985971
Rok założenia:
2010

O firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2010 roku. Godan to przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą akcesoriów imprezowych i artykułów dekoracyjnych. Siedziba zakładu mieści się w Gdańsku, na terenie województwa pomorskiego. Firmą zarządza Sebastian Miroński. Zapraszamy!

Oferta

Niezwykle atrakcyjna oferta i duży wybór produktów zapewniły nam ugruntowaną pozycję na rynku, co dalej poskutkowało dynamicznym rozwojem firmy. W krótkim czasie uruchomiliśmy kilka sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy, w którym można dokonać zakupów detalicznych. Dla wszystkich zainteresowanych dłuższą współpracą umożliwiamy franczyzę. Po szczegóły współpracy zapraszamy na naszą stronę internetową.

Prowadzimy sprzedaż internetową, detaliczną i hurtową naszych produktów. Zajmujemy się produkcją słomek do napojów. Wykonujemy dowolne nadruki na balonach, które na życzenie klienta pompujemy helem.

Oferujemy:
  • dekoracje na imprezę,
  • dekoracje weselne,
  • dekoracje imprez firmowych,
  • dekoracje na Halloween,
  • dekoracje na imprezy okolicznościowe,
  • artykuły imprezowe,
  • świeczki urodzinowe,
  • czapeczki,
  • talerzyki.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo dekoracje na każdą okoliczność. Proponujemy zabawne akcesoria dekoracyjne na wieczór kawalerski i panieński. Proponujemy dekoracje ogrodów i pomieszczeń. Dodatkowo zachęcamy do zakupu naszych strojów karnawałowych i przebrań.

Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do klienta to gwarancja udanej współpracy. Gwarantujemy bogatą, atrakcyjną ofertę i konkurencyjne ceny. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Jesteśmy terminowi i rzetelni.

Zapraszamy!

Artykuły

Gdzie zaopatrzyć się w artykuły dekoracyjne na imprezę?
Gdzie zaopatrzyć się w artykuły dekoracyjne na imprezę?
Jeżeli zależy nam na spersonalizowanych artykułach dekoracyjnych na różne okazje, warto zapoznać się z ofertą sklepów, które sprzedają dekoracje na przyjęcia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Sebastian Miroński Wilen

Sebastian Miroński Wilen, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Sebastian Miroński Wilen