Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5220003598
REGON: 002006320
KRS: 0000184618
Rok założenia:
1996

O firmie

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo Seba rozpoczęło działalność w 1988 roku. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Warszawie.

Oferta

Zajmujemy się doradztwem podatkowym oraz prowadzimy księgowość i rachunkowość w wielu dziedzinach. Robimy wszystko, by nasi klienci mieli zapewniony spokój i bezpieczeństwo.

Jako rzetelne biuro rachunkowe Seba, prowadzimy księgi rachunkowe, zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań finansowych. Oferujemy fachowe doradztwo podatkowe i prawne. Zapewniamy obsługę kontroli skarbowych na podstawie udzielonego pełnomocnictwa oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Na zlecenie Klienta przeprowadzamy audyt podatkowy. Polecamy także prowadzenie szkoleń w powyższym zakresie.

Jednak oprócz rutynowych czynności mamy także ofertę specjalną:
  • reprezentowanie Klientów przed inspektorami kontroli skarbowej, w organach podatkowych I i II instancji,
  • reprezentowanie Klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,
  • doradztwo i pomoc podczas kontroli podatkowych lub skarbowych.
Mogą Państwo liczyć na przygotowanie wniosków, zastrzeżeń, odwołań, skarg oraz innych pism w trakcie kontroli podatkowej lub skarbowej, postępowania podatkowego i postępowania sądowego oraz pomoc prawną i aktywny udział w administracyjnych postępowaniach egzekucyjnych.
Wykonujemy sporządzanie zarzutów, skarg, zażaleń, wniosków o umorzenie, wniosków o zwolnienie spod egzekucji i innych środków zaskarżenia prawem przewidzianych, a także pism procesowych we wszystkich fazach postępowań sądowych oraz egzekucyjnych.

Nasze usługi i porady prawne świadczymy zarówno w biurze, jak i w miejscu, które Państwo wybiorą. Rozszerzeniem oferty jest pomoc przy postępowaniu w sprawach o przestępstwo lub wykroczenie skarbowe, skierowanych przeciwko osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe, jak również za terminowość wywiązywania się z tych zobowiązań (członkom zarządu, głównym księgowym).

Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, w sobotę i niedzielę zapewniając dyżur telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - biuro podatkowe Seba z Warszawy.

Kontakt

Kontakt Seba sp. z o.o.

Seba sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Seba sp. z o.o.