Wsparcie w zarządzaniu biznesu
Wsparcie w zarządzaniu biznesu, Sdo Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010643789
REGON: 36608734500000
KRS: 0000652987
Rok założenia:
2016

O firmie

Studio Doskonalenia Organizacji znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w coachingu. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2016 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować podział zadań i optymalizację procesów. Podejmiemy się zbadania efektywności struktury organizacyjnej. Identyfikujemy także obszary organizacji mające na celu poprawę efektywność operacyjną organizacji. Ponadto do zakresu świadczonych przez nasze Studio Doskonalenia Organizacji usług należy dobór wskaźników do systemów motywujących. Zajmujemy się także kwestią wynagrodzeń i benefitów.

Jesteśmy w stanie zbudować rozwiązania płacowe, które przyciągną właściwych kandydatów do pracy, jak również zmotywują ich do efektywnego działania. Nasza oferta obejmuje również pomoc w zaplanowaniu oraz wdrożeniu zmian organizacyjnych w firmie. Kompleksowo podchodzimy do planowania, przygotowywania realizacji działań komunikujących. Proponujemy również opracowywanie zawartości merytorycznej i projektów graficznych. Produkujemy również materiały komunikacyjne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą, świadczymy profesjonalne doradztwo gospodarcze i finansowe. Zapewniamy rzetelność i terminowość.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do współpracy ze Studio Doskonalenia Organizacji.

Artykuły

Coaching – uczenie, czy doradzanie
Coaching – uczenie, czy doradzanie
Czy coaching polega na nauce? Doradzaniu czy naprowadzaniu? A może ma coś wspólnego z treningiem i trenerem? Chcesz się dowiedzieć więcej? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Sdo Sp. z o.o.

Sdo Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Sdo Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
5.0
03.05.2019
Jestem zadowolony ze współpracy ze Studio Doskonalenia Organizacji. Skorzystałem z ich doradztwa gospodarczego. Polecam serdecznie.