Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732869421
REGON: 36556742200000
KRS: 0000639323
Rok założenia:
2016
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura projektów, Sbd Invenit Sp. z o.o. Sp.k., Częstochowa Pracownia projektowa SBD Invenit w Częstochowie została założona w 1992 roku przez trzech doświadczonych inżynierów budownictwa - Jerzego Skotnego, Rafała Błażejewskiego i Tomasza Denisa. Oferta obejmuje projektowanie konstrukcji stalowych oraz przemysłowych.

Zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

Biuro SBD Invenit w Częstochowie zajmuje się działalnością projektową i kompleksową obsługą inwestycji. Współpracuje z inwestorami, którzy działają zarówno w branży mieszkaniowej, jak i przemysłowej oraz użyteczności publicznej.

Firmę prowadzi trzech inżynierów budownictwa - Jerzy Skotny, Rafał Błażejewski i Tomasz Denis, którzy mają na swoim koncie wiele udanych realizacji, w tym dla inwestorów w Holandii, Szwecji, Niemczech, czy Arabii Saudyjskiej.

SBD Invenit oferuje:
  • projekty konstrukcji stalowych,
  • projekty konstrukcji żelbetowych,
  • projekty konstrukcji tradycyjnych murowanych,
  • projekty konstrukcji wykonanych z materiałów kompozytowych.
Dodatkowo przygotowuje projekty wieżowych chłodni kominowych, silosów, kominów, rurociągów i zsypów. SBD Invenit projektuje też obiekty użyteczności publicznej, w tym między innymi szkoły, sale sportowe, a także budynki handlowe, magazynowe oraz usługowe.

Ponadto SBD Invenit sprawuje nadzory autorskie i inwestycyjne, a także zapewnia doradztwo w zakresie prowadzenia inwestycji. Pomaga w wykonywaniu obliczeń statycznych oraz przygotowywaniu dokumentacji warsztatowych według standardów PN, DIN i EC.

Firma dba o nieustanny rozwój, dlatego poszerzyła działalność o wynajem przestronnych i w pełni wyposażonych pomieszczeń usługowo-biurowych w Częstochowie. Lokale znajdują się w nowoczesnym biurowcu. SBD Invenit zapewnia podłączenie do instalacji telefonicznej, systemu IT oraz szerokopasmowego Internetu od UPC. W pomieszczeniach działa system wentylacyjny i klimatyzacyjny, który znacznie poprawia komfort pracy. Ponadto obiekt jest monitorowany, co gwarantuje bezpieczeństwo.

Więcej informacji na temat oferty oraz dotychczasowe realizacje znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań pracownia projektowa SBD Invenit prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kontakt

Kontakt Sbd Invenit Sp. z o.o. Sp.k.

Sbd Invenit Sp. z o.o. Sp.k., Częstochowa

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Sbd Invenit Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Anka
Anka
4.0
13.11.2020
Obsługa inwestycji na najwyższym poziomie. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Polecamy tę firmę.
Adam
Adam
5.0
29.09.2020
Projekt silosu wykonany dokładnie i na czas. Z czystym sumieniem możemy polecić tych inżynierów budownictwa.
Paweł
Paweł
5.0
21.07.2020
Zleciliśmy im wykonanie projektu konstrukcji stalowej. Spełnili wszystkie nasze oczekiwania. To pracownia godna polecenia.