Profesjonalny montaż oraz serwis anten
Profesjonalny montaż oraz serwis anten, Sativ Andrzej Kłos, Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5221675259
REGON: 15641316
Branża:

O firmie

Firma Sativ zlokalizowana jest w Wołominie, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2004 roku. Osobą decyzyjną jest Andrzej Kłos. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Odpowiednio zamontowany system antenowy to priorytet dla firmy Sativ. Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie naszych klientów. Ofertę kierujemy głównie do osób indywidualnych i nie tylko.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • montaż anten,
  • serwis anten,
  • montaż dekoderów,
  • montaż odtwarzaczy DVD,
  • montaż systemów antenowych,
  • montaż telefonów,
  • serwis systemów audiowizualnych.
Dodatkowo zajmujemy się montażem anten kempingowych, instalacji nagłośnieniowych oraz modernizacją instalacji TV. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Elektronika to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z podwójnym zaangażowaniem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podczas realizacji zleceń bierzemy pod uwagę indywidualne prośby i wskazówki klientów. Specjalizujemy się w montażu kina domowego, sprzętów Hi-Fi oraz innych instalacji telewizyjnych.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż domofonów, telewizorów i anten kempingowych. Oferujemy też usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę.

Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy klientów z Wołomina i okolic.

Marki i specjalizacje

Ferguson, Kathrain, Televes, LG, Pionier, Toshiba, Sharp, Panasonic, Philips, Samsung, Nad, Russund, Sony, Humax, Focal, Denon, Harannce, Yamaha

Kontakt

Kontakt Sativ Andrzej Kłos

Sativ Andrzej Kłos, Wołomin

Opinie (0)

Opinie o firmie Sativ Andrzej Kłos