Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz kadrowo-płacowa firm
Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz kadrowo-płacowa firm, Sarwa Ewa. Biuro rachunkowe, Barczewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391559694
REGON: 280269133
Dodatkowe kontakty:

89 674 04 53

664 460 842

Rok założenia:
2008

O firmie

Nazywam się Ewa Sarwa i specjalizuję się w usługach rachunkowych. Prowadzę biuro, które znajduje się w Barczewie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność prowadzę nieustannie od 2008 roku. Zapewniam pełen profesjonalizm.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów nr 19935/2007.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności są usługi księgowe. Mogę zaproponować prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego. Podejmę się sporządzania ewidencji dla celów rozliczania podatku od towarów i usług. Ponadto w mojej ofercie można znaleźć prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, a także ksiąg rachunkowych. Oferuję także pomoc w sporządzeniu dokumentacji niezbędnej podczas zakładania działalności przez osoby fizyczne i spółki osobowe.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy obsługa kadrowo-płacowa. Moja oferta obejmuje sporządzanie list płac, prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników oraz rozliczanie podatku dochodowego pracowników. Zajmuję się również obsługą rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, między innymi naliczaniem składek i sporządzaniem deklaracji.

W ofercie mam także obsługę w zakresie realizacji obowiązku przesyłania plików JPK-VAT do organów podatkowych. Oprócz tego sporządzam rozliczenia roczne podatku dochodowego. Uzupełnienie mojej oferty stanowią inne usługi rachunkowe w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Artykuły

Jakie czynności świadczą księgowi w ramach obsługi kadrowo-płacowej firm?
Jakie czynności świadczą księgowi w ramach obsługi kadrowo-płacowej firm?
W ramach obsługi kadrowo-płacowej dobre biura rachunkowe gwarantują szeroki zakres usług obejmujący m.in. sporządzanie listy płac czy prowadzenie akt osobowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sarwa Ewa. Biuro rachunkowe

Sarwa Ewa. Biuro rachunkowe, Barczewo

Opinie (6)

Opinie o firmie Sarwa Ewa. Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sylwia
Sylwia
5.0
29.09.2019
Usługi rachunkowe na wysokim poziomie, polecam serdecznie!
Jędrzej
Jędrzej
5.0
15.07.2019
Biuro godne polecenia, sporządzili dla mnie rozliczenie roczne podatku dochodowego.
Marek
Marek
5.0
20.05.2019
Biuro pani Ewy prowadzi w mojej firmie kartoteki pracownicze, a także sporządza całą dokumentację związaną z kadrą. Polecam, jestem zadowolony.
Alicja
Alicja
5.0
25.03.2019
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, polecam.
Hubert
Hubert
5.0
20.01.2019
Pani Ewa Sarwa podjęła się sporządzenia dla mnie dokumentacji potrzebnej do uruchomienia działalności. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Na pewno jeszcze skorzystam z jej oferty.
Grażyna
Grażyna
5.0
11.11.2018
Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Współpracuję z biurem pani Ewy od dłuższego czasu, prowadzi księgi przychodów i rozchodów, a także pozostałą dokumentację związaną z księgowością. Polecam.