Rozliczanie PIT, CIT i VAT
Rozliczanie PIT, CIT i VAT, Sarnecka Lidia. Biuro doradztwa podatkowego, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8751066363
REGON: 340050546
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro Doradztwa Podatkowego znajduje się w Toruniu. Prowadzi je od kilkunastu lat Lidia Sarnecka. Oferuje kompleksową pomoc w zakresie księgowości. Do klientów biura należą podmioty gospodarcze różnej wielkości, działające w wielu branżach.

Oferta

Liczne obowiązki, jakimi obarczeni są właściciele firm, sprawiają, że trudno jest im prowadzić samodzielnie księgowość. Na szczęście Biuro Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej oferuje w tym zakresie swoją pomoc. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i działanie w ramach jednego z trzech pakietów. W ramach pierwszego to klienci wypełniają dokumenty, a księgowi je sprawdzają. Rozszerzony pakiet obejmuje natomiast wprowadzanie danych do dokumentów, przygotowywanie deklaracji i wyliczanie należnych podatków przez biuro. W ramach pakiet premium można z kolei korzystać z udostępnionego przez biuro programu księgowego.

Biuro Doradztwa Podatkowego oferuje usługi na każdym etapie działalności, w tym podczas zakładania firm oraz w trakcie ich rozwoju. Księgowi prowadzą księgi handlowe, księgi ryczałtowe i księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczają podatki PIT, CIT i VAT. Na ofertę księgową składają się też takie usługi jak:
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • przygotowywanie analiz finansowych,
  • wyprowadzanie zaległości,
  • organizacja inwentaryzacji,
  • rozliczanie opłat środowiskowych,
  • sporządzanie wniosków kredytowych,
  • audyty podatkowe,
  • reprezentacja klientów przed US.
Ważnym punktem oferty są również usługi kadrowo-płacowe. Możliwe jest przygotowywanie list płac, zaświadczeń, np. o wysokości zarobków oraz obliczanie składek na Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy są też przez biuro zgłaszani do ZUS-u, a po zakończeniu pracy wyrejestrowywani.

Więcej informacji dotyczących Biura Doradztwa Podatkowego można przeczytać na stronie internetowej. Pytania związane z usługami biura najlepiej kierować telefonicznie albo na pocztę e-mailową.

Kontakt

Kontakt Sarnecka Lidia. Biuro doradztwa podatkowego

Sarnecka Lidia. Biuro doradztwa podatkowego, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Sarnecka Lidia. Biuro doradztwa podatkowego