Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 22:00
Wt.
07:00 - 22:00
Śr.
07:00 - 22:00
Cz.
07:00 - 22:00
Pt.
07:00 - 22:00
Sb.
08:00 - 20:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9471067273
REGON: 470515869
Rok założenia:
1991

Polecane oferty

Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie kontroli i zwalczania szkodników, fumigacji, us...
Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu zwalczania szkodników. Posiadamy szeroką ofertę. ...
Głównym profilem działalności zakładu Antyinsekt jest świadczenie usług z zakresu dezynfekcji oraz ...
W obiektach wszelkiego typu, czy to mieszkalnych, czy gastronomicznych, czy magazynach, insekty i g...

O firmie

Ponad 20 - letnie doświadczenie firmy Sanitex działającej w Łodzi umożliwia szybkie i przede wszystkim skuteczne usuwanie szkodników poprzez zastosowanie odpowiednich środków przy prowadzeniu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji - (DDD). Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Wiesława Matygę.

Oferta

Firma Sanitex z Łodzi zajmuje się zwalczaniem insektów takich jak pluskwy, prusaki, szczury czy gniazda os i szerszeni na prywatnych posesjach oraz budynkach użyteczności publicznej, czy instytucjach takich jak banki, szkoły, administracje czy przedsiębiorstwa handlowo - produkcyjne.

Dezynfekcja polega na odkażaniu pomieszczeń czy różnego typu urządzeń, aby zlikwidować bakterie, zarazki oraz drobnoustroje, które są niebezpieczne dla zdrowia i życia osób przebywających w ich otoczeniu. Dezynsekcję przeprowadza się przy użyciu alkoholu etylowego, pary wodnej, promieni UV oraz środków chemicznych takich jak krezol, jodyna, związki fenolowe.

Dezynsekcja wykonywana przez firmę Sanitex polega na skutecznym tępieniu szkodliwych i uciążliwych owadów takich jak szerszenie, osy, pchły, pluskwy, muchy, karaluchy itd. Często proces dezynsekcji należy powtórzyć, aby całkowicie pozbyć się uciążliwych owadów, ponieważ niektóre z nich są w stanie przetrwać nawet w stanie zasuszenia kilkanaście lat w niedostępnych dla wzroku miejscach. W sprzyjających warunkach taki pasożyt jest w stanie odżyć a następnie rozmnażać się w krótkim czasie i budować gniazda o bardzo dużej liczebności stad.

Deratyzacja to zabieg polegający na tępieniu szkodliwych gryzoni: szczurów czy myszy poprzez podanie odpowiedniej trutki w odpowiednim stężeniu. Należy tutaj posiadać gruntowną wiedzę na temat trucizn dostępnych w specjalistycznych sklepach aby nie zaszkodzić podczas procesu deratyzacji innym zwierzętom. Takie gryzonie jak szczury i myszy bardzo szybko się rozmnażają i roznoszą niebezpieczne bakterie, które mogą zaszkodzić zdrowiu i życiu człowieka, a nawet innych zwierzą domowych czy hodowlanych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi:
 • tępienie szczurów i tępienie myszy
 • usuwanie bakterii i usuwanie drobnoustrojów
 • odstraszanie gołębi
 • tępienie kretów
 • usuwanie gniazd prusaków
 • zwalczanie bakterii
 • zwalczanie grzybów
 • zwalczanie zapachu
 • zamrażanie pluskiew
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie
Zakład dezynfekcji zatrudnia odpowiednio przeszkolona kadrę pracowników, która przeprowadziła wiele procesów dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji w budynkach różnego przeznaczenia. Dodatkowo bierze udział w różnych szkoleniach gdzie ma możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu DDD co jest potwierdzone licznymi certyfikatami.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Sanitex Wiesław Matyga

Sanitex Wiesław Matyga, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Sanitex Wiesław Matyga

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Kasandra M.
Kasandra M.
5,0
13.06.2018
Po moim powrocie z zagranicy okazało się, że w bagażu przywiozłam pluskwy. Jestem alergikiem i nie w chodziły w grę żadne chemiczne środki. Dziki dokładnej pracy pracowników Sanitax zostały wymrożone bardzo niskimi temperaturami wszystkie szkodnikie i co ważne nie odrodziły się.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0