Zadbamy o Twojego pupila
Zadbamy o Twojego pupila, San Wet Gabinet Weterynaryjny i Pensjonat YOKO, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5240304044
Dodatkowe kontakty:

22 811 30 06

Rok założenia:
1990

O firmie

Gabinet weterynaryjny San Wet znajdą Państwo w Warszawie. Od ponad dwóch dekad dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państw pupilom jak najlepszą opiekę. Zajmujemy się także prowadzeniem całorocznego hotelu dla zwierząt.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu zwierząt. Mając na uwadze potrzeby Państwa ulubieńców, proponujemy szeroki zakres zabiegów i czynności weterynaryjnych wykonywanych przez doświadczonego lekarza weterynarii. Leczymy choroby i schorzenia związane z chirurgią, ginekologią i położnictwem oraz stomatologią zwierzęcą.

Fachowo pomagamy także w przypadku chorób wewnętrznych. Wykonujemy pełną diagnostykę obejmującą badania RTG, USG, a także morfologię i biochemię krwi. Dodatkowo pobieramy zeskrobiny i wymazy. W ramach profilaktyki zajmujemy się zapobieganiem chorobom zakaźnym, pielęgnacją zwierząt, zwalczaniem ekto- i endopasożytów oraz ustalaniem diet leczniczych i bytowych.

W zakres naszych obowiązków wchodzi również:
  • chipowanie zwierząt,
  • sterylizacja,
  • szczepienie zwierząt,
  • wystawianie paszportów dla zwierząt,
  • hospitalizacja zwierząt z opieką lekarską.
Pomocy udzielamy także w ramach wizyt domowych. W działającym przez cały rok pensjonacie dla zwierząt przyjmujemy psy, koty, ptaki oraz gryzonie. Zapewniamy im komfortowe warunki w ogrzewanym budynku. Wszystkie z nich otaczamy opieką weterynaryjną. Zapewniamy leczenie i przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych. Jesteśmy pewni, że każdy zwierzak będzie się u nas czuł jak w domu.

Potrzebujesz fachowej pomocy weterynaryjnej? Skontaktuj się z nami.

Zakres działalności

Artykuły

Profesjonalne zabiegi sterylizacji i kastracji tylko w sprawdzonym gabinecie weterynaryjnym San-Wet
Profesjonalne zabiegi sterylizacji i kastracji tylko w sprawdzonym gabinecie weterynaryjnym San-Wet
Sterylizacja i kastracja pozytywnie wpływa na zdrowie zwierząt domowych oraz ogranicza ich nadmierne rozmnażanie. Sprawdź, co trzeba wiedzieć o tym zabiegu.
Co to za miejsce – hotel dla zwierząt?
Co to za miejsce – hotel dla zwierząt?
Pensjonat dla zwierząt, gdzie powinien zostać zlokalizowany, kto go może prowadzić. Jaką trzeba mieć wiedzę, by prowadzić pensjonat dla zwierząt?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt San Wet Gabinet Weterynaryjny i Pensjonat YOKO

San Wet Gabinet Weterynaryjny i Pensjonat YOKO, Warszawa

Opinie (7)

Opinie o firmie San Wet Gabinet Weterynaryjny i Pensjonat YOKO

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Alicja
Alicja
5.0
26.03.2022
Bardzo często korzystam z ich pensjonatu dla zwierząt, kiedy nie mogę zabrać psa w delegację służbową. Doskonale zajmują się tam czworonogami!
Olga
Olga
4.0
14.01.2022
Bez problemu wystawili paszport dla mojego kota. Przyjazna obsługa.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
25.11.2021
Kiedy mój pies się rozchorował, mogłem liczyć na wizytę domową ze strony tego gabinetu. Lekarz zjawił się natychmiast i zajął się leczeniem pupila.
Zuza
Zuza
5.0
28.09.2021
Lecznica dla zwierząt na wysokim poziomie. Widać, że praca ze zwierzętami to dla tych lekarzy ogromna pasja.
Adrianna
Adrianna
5.0
09.07.2021
Bardzo dobry weterynarz. Jest bardzo delikatny, wszystkie zabiegi wykonuje bardzo starannie. Wie, jak uspokoić zwierzaka. Polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
31.05.2021
San Wet to znakomity gabinet weterynaryjny. Lekarze mają wspaniałe podejście do czworonogów, dokładnie wiedzą, jak się nimi zająć.
Emilia
Emilia
4.0
31.03.2021
Jestem bardzo zadowolona z pomocy tego gabinetu weterynaryjnego. Regularnie chodzę tam z moim psem na szczepienia. Bardzo mili weterynarze.