Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7381044600
REGON: 471652380
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy San-Eko zlokalizowana jest w Łodzi. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń pomiarowych. Doświadczenie w branży zdobywamy od 1994 roku, dokładając wszelkich starań, by wytwarzane i sprzedawane przez nas wyroby wyróżniały się najwyższą jakością. Właścicielem firmy jest Sławomir Fugiel.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy San-Eko są usługi związane z wodomierzami mieszkaniowymi i przemysłowymi. Możemy Państwu zaproponować montaż, wymianę oraz legalizację tych urządzeń. Prowadzimy sprzedaż wodomierzy, liczników ciepła i armatury wodociągowej, zarówno detaliczną, jak i hurtową.

W naszym asortymencie można znaleźć moduł radiowy FLOWIS, który jest przeznaczony do montażu bezpośrednio na liczydle wodomierzy ETW ECO. Urządzenie to zbiera i przetwarza impulsy, które są odbierane z urządzenia pomiarowego oraz przesyła je do systemu zdalnego odczytu.

W naszej ofercie znajduje się:
  • montaż liczników ciepła,
  • budowa i modernizacja instalacji c.o.,
  • naprawa i legalizacja wtórna wodomierzy,
  • montaż wodomierzy w lokalach jeszcze nieopomiarowanych,
  • wymiana wodomierzy w lokalach mieszkalnych i przemysłowych.
Oferujemy także system zdalnego odczytu wodomierzy LibraRS. Jego mobilna wersja służy inkasentowi do wykonywania odczytów w terenie do bezpośredniej interpretacji uzyskanych wyników. Po odczycie natychmiast otrzymuje się informację, które liczniki zostały już odczytane, a które jeszcze nie, co znacznie przyspiesza realizację odczytu oraz zapewnia płynność poruszania się w terenie. Ponadto, po zakończeniu zadania, inkasent ma możliwość, aby przesłać uzyskane wyniki do portalu w celu ich dalszego wykorzystania.

Z naszych usług korzystają spółdzielnie mieszkaniowe, zakłady komunalne, administracje nieruchomościami oraz zarządcy domów, jak również Klienci indywidualni.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i fachowe porady naszych pracowników, dotyczące eksploatacji wodomierzy.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy San-Eko.

Marki i specjalizacje

Oferujemy Państwu urządzenia firm Apator-PoWoGaz, Wasser-Geräte, Maddalena.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt San-Eko PHU - Wodomierze z odczytem radiowym LibraRS

San-Eko PHU - Wodomierze z odczytem radiowym LibraRS, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie San-Eko PHU - Wodomierze z odczytem radiowym LibraRS