Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb
Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb, San-co-bud Anna Adamczyk, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180075832
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Firma San-co-bud zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz innych obiektów. Właścicielem działalności jest Anna Adamczyk. Na rynku istniejemy jako prężna firma od 1995 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków i mieszkań, a także w zagospodarowywaniu terenu. Zatrudniani przez nas pracownicy to architekci z wykształcenia i zamiłowania, którzy posiadają uprawnienia do projektowania inżynieryjnego. Do tej pory realizowaliśmy zlecenia dotyczące projektów boisk czy terenów sportowych.

W ramach naszych usług oferujemy:
  • przeprowadzanie inwentaryzacji budynków,
  • opracowanie charakterystyki energetycznej,
  • przygotowywanie projektów instalacji wewnętrznych.
Podejmiemy się zaprojektowania instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Zajmujemy się również wykonywaniem zleceń dotyczących modernizacji i remontów budynków.

Wszelkie projekty konsultujemy z Klientem. Proponujemy wiele ciekawych rozwiązań w zakresie architektury mieszkaniowej oraz lokali użytkowych. Potrafimy stworzyć miejsca tradycyjne i funkcjonalne oraz bardziej nowoczesne. Analizujemy każdy przypadek i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Dzięki doświadczonym pracownikom możemy zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy, że wszelkie zlecenia wykonujemy terminowo.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą San-co-bud w Warszawie.

Kontakt

Kontakt San-co-bud Anna Adamczyk

San-co-bud Anna Adamczyk, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie San-co-bud Anna Adamczyk