Stoły krawieckie i odkrawacze tkanin
Stoły krawieckie i odkrawacze tkanin, Samex. Centrum wyposażenia krojowni, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7292276898
Rok założenia:
1993

O firmie

Centrum wyposażenia krojowni Samex znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku. Zajmujemy się dystrybucją maszyn krawieckich. Osobami decyzyjnymi są Wiesław i Marcin Staniszewscy.

Oferta

Posiadamy dziewiętnastoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także poznaliśmy Państwa oczekiwania. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą urządzeń krojczych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Proponujemy:
  • stół krawiecki,
  • noże krojcze,
  • noże taśmowe,
  • stoły do cięcia rolet,
  • urządzenia lagujące,
  • klejarki.
Nasza oferta obejmuje pełne wyposażenie krojowni. Maszyny wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy zapewnić, iż sprawdzą się w wielu sytuacjach. Głównymi odbiorcami naszych usług są producenci odzieży, obuwia, mebli, a także sklepów i zakładów usługowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku, również przy wyborze odpowiedniej maszyny. Jako jedna z nielicznych firm, umożliwiamy przetestowanie danej maszyny.

W naszej ofercie znajduje się seria stołów RollMaster, które służą do cięcia rolet okiennych i moskitier. Tego typu urządzenia dostarczamy do producentów rolet i żaluzji okiennych, których chwalą sobie zastosowanie innowacyjnego rozwiązania. Dodatkowo w asortymencie znajduje się wiele rodzajów krajarek, między innymi krajaki pionowe, tarczowe i taśmowe, o różnych wysokościach cięcia i różnej mocy silnikach.

Uzupełnieniem oferty jest seria CutMaster, na którą składają się profesjonalne stoły krojcze, które są przeznaczone do lagowania i odkrawania różnego rodzaju materiałów. Maszyna dodatkowo wyposażona jest w funkcję rozkładania materiału z belki oraz przesuwania go po stole.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż odnajdziemy nawet najmniejszą usterkę. Dzięki temu możliwe było powstanie działu, który zajmuje się serwisowaniem noży krawieckich.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Samex w Łodzi.

Kontakt

Kontakt Samex. Centrum wyposażenia krojowni

Samex. Centrum wyposażenia krojowni, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Samex. Centrum wyposażenia krojowni