Okulary, soczewki i badania wzroku
Okulary, soczewki i badania wzroku, Salon optyczny Optimed Okulistyka i optometria, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6572283634
REGON: 291139235
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Optimed to dwa salony optyczne, które znajdą Państwo w Kielcach. Już od ponad trzydziestu lat dbamy o Wasz wzrok, oferując szeroką gamę okularów i soczewek oraz wykonując badania optometryczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zdrowy wzrok to podstawa komfortowego życia. Optimed w Kielcach prowadzimy z myślą o wszystkich, którzy chcą poprawić jakość widzenia. U nas wykonacie każdy rodzaj okularów i skorzystanie ze skutecznej pomocy w doborze korekcji okularowej. W 1999 roku firma Essilor przyznała nam tytuł specjalisty Varilux. Jako mistrzowie optyki, należymy również do grupy Optyka Premium.

Zapewniamy szeroką gamę markowych okularów korekcyjnych. W ofercie mamy oprawki od takich producentów, jak między innymi Versace, Guess, Fendi, Ray Ban, Davidoff, Prada, Vogue, Xavier Garcia czy Jaguar. W naszej ofercie znajdziecie okulary progresywne. jedno- i dwuogniskowe, do pracy biurowej, polaryzacyjne, bezoprawkowe czy sportowe. Do oprawek dobieramy odpowiednie soczewki okularowe. Oferujemy soczewki od takich firm, jak Essilor, Zeiss, Szajna czy Hoya.

Do naszego salonu zapraszamy również osoby, które chcą sprawić sobie nowy okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele. Ponadto oferujemy okulary dla dzieci, pomoce optyczne oraz soczewki kontaktowe, w tym soczewki jednodniowe i miesięczne.

Prowadzimy też gabinet okulistyczny, w którym wykonujemy badania wzroku. Wykonujemy badanie dna oka, ciśnienia śródgałkowego, widzenia przestrzennego i oceny grubości rogówki. Zajmujemy się też diagnostyką wad wzroku, diagnostyką i leczenie schorzeń oraz usuwaniem ciał obcych z oka.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Salon optyczny Optimed Okulistyka i optometria

Salon optyczny Optimed Okulistyka i optometria, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Salon optyczny Optimed Okulistyka i optometria