Profesjonalne układanie włosów
Profesjonalne układanie włosów, Salon Fryzur

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5512567422
REGON: 123119473
Rok założenia:
2014

O firmie

Salon Fryzur "IZA" znajduje się w Suchej Beskidzkiej, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielką jest Izabela Kudzia. Zakład działa od 2014 roku.

Oferta

Zajmujemy się strzyżeniem kobiet i mężczyzn. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami na temat fryzur i modnych koloryzacji. Cały czas podwyższamy kwalifikacje.

Oferujemy:
  • upięcia okolicznościowe
  • farbowanie włosów
  • układanie włosów
  • ścinanie włosów
Ponadto zajmujemy się przedłużaniem włosów różnymi metodami. Dużą popularnością cieszy się keratynowe przedłużanie włosów. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda. Zgrzewy za pomocą których doczepiane są włosy można swobodnie regulować i są mało widoczne. Kolejnymi metodami jest metoda na mikroringi oraz metoda ultradźwiękowa. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się metoda kanapkowa inaczej tape on. Charakteryzuje się tym, że jest nieszkodliwa dla włosów i przedłużanie trwa maksymalnie godzinę. Dodatkowo jest to jedyna metoda na stałe przedłużenie włosów. W salonie proponujemy także przedłużanie włosów clip in, które jest idealnym wyjściem dla kobiet, które chcą przedłużyć włosy jednorazowo np. na imprezę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Salonu Fryzjerskiego "IZA" w miejscowości Sucha Beskidzka.Artykuły

Najbardziej popularne metody przedłużania włosów
Najbardziej popularne metody przedłużania włosów
Przeczytaj ten artykuł jeśli planujesz poddać się zabiegowi przedłużania włosów. Poznasz najbardziej popularne metody i porównasz efekty jakie mogą Ci dać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Salon Fryzur "IZA" Kudzia Izabela

Salon Fryzur "IZA" Kudzia Izabela, Sucha Beskidzka

Opinie (1)

Opinie o firmie Salon Fryzur "IZA" Kudzia Izabela

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Basia
Basia
5.0
31.05.2019
Świetny salon, korzystam z niego od dawna i jestem bardzo zadowolona. Włosy zawsze są odżywione i świetnie się układają. Polecam serdecznie.