Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5992100315
REGON: 210109846

Polecane oferty

Nasz salon fryzjerski Wiki w Rzepinie to miejsce , w którym kompleksowo zajmujemy się włosami naszy...
Każda z kobiet marzy o pięknie wystylizowanej fryzurze, jednak w domowych warunkach ciężko uzyskać ...
Nasz salon fryzjerski wykonuje różnego rodzaju fryzury, przygotujemy odpowiednie strzyżenie, uczesa...
W salonie fryzjerski zapewniamy Klientom najwyższą jakość oferowanych usług. Zajmujemy się pielęgna...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma ""Salon Fryzur" Agnieszka Krzyżanowska" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5992100315. Numer REGON firmy to: 210109846.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gorzów Wielkopolski w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Chrobrego 29. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 66-400 Gorzów Wielkopolski. Kompletne współrzędne GPS to: 52.73416N, 15.23557E. Przedsiębiorstwo ""Salon Fryzur" Agnieszka Krzyżanowska" działa od lat w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia włosów, fryzjerzy pomogą dobrać odpowiedni kolor, który zapewni oczekiwany efekt stylistyczny. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 604 902 966 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt "Salon Fryzur" Agnieszka Krzyżanowska

"Salon Fryzur" Agnieszka Krzyżanowska, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie "Salon Fryzur" Agnieszka Krzyżanowska