Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6652655500
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Fryzjerstwo to przede wszystkim nasza pasja - dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaang...
Studio Fryzur Inspiracja we Włocławku powstała z pasji do tworzenia oryginalnych fryzur. Oferuje st...
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą wykorzystujemy każdego dnia w nasz...
Jesteśmy salonem fryzjerskim świadczącym swoje usługi na wysokim poziomie. Staramy się wychodzić na...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Salon Fryzjerski U Pauli Paulina Andrzejewska" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6652655500.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Ślesin w województwie wielkopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2013. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Żwirki i Wigury 16. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 62-561 Ślesin. Kompletne współrzędne GPS to: 52.369265N, 18.3061349E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: paulina.andrzejewska30@gmail.com. Firma "Salon Fryzjerski U Pauli Paulina Andrzejewska" prowadzi swoją działalność w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 783 070 710 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Salon Fryzjerski U Pauli Paulina Andrzejewska

Salon Fryzjerski U Pauli Paulina Andrzejewska, Ślesin

Opinie (0)

Opinie o firmie Salon Fryzjerski U Pauli Paulina Andrzejewska