Strzyżenie i modelowanie włosów
Strzyżenie i modelowanie włosów, Salon Fryzjerski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7692042112
REGON: 362146111
Rok założenia:
2015

O firmie

Salon fryzjerski Spa dla Włosów znajduje się w Emilinie, w powiecie bełchatowskim, w województwie łódzkim. Powstał w z myślą o pielęgnacji włosów. Działa od 2015 roku i skupia się przede wszystkim na usługach dla pań, ale oferuje też strzyżenie męskie oraz dziecięce. Właścicielką salonu jest Małgorzata Grzybowska.


Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Włosy to wizytówka każdego człowieka, dlatego trzeba o nie dbać. Najlepiej uczynić to w salonie fryzjerskim Spa dla włosów. Doświadczone fryzjerki strzygą tu panie, mężczyzn i dzieci oraz zajmują się stylizowaniem fryzur. Mogą przygotować fryzurę codzienną, warkocze oraz wyjątkowe upięcia okolicznościowe, np. weselne. Są na bieżąco z trendami we fryzjerstwie oraz znają się na klasycznych upięciach. Oferują również:
  • farbowanie włosów
  • baleyage
  • sombre
Sombre rozjaśnia włosy, co ma liczne zalety, np. odmładza twarz i zwiększa optycznie objętość włosów.

Fryzjerki damskie zajmują się ponadto prostowaniem włosów i ich kręceniem. Podczas zabiegów używane są profesjonalne narzędzia i kosmetyki, dzięki czemu włosy nie niszczeją. W przypadku wielu zabiegów można wręcz zaobserwować poprawę stanu włosów.

Amazon Keratin to zabieg keratynowy, którego celem jest odbudowa struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru kreatyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów.
Preparaty kreatynowe, używane podczas zabiegu, zawierają nie tylko kreatynę, która regeneruje uszkodzone włosy, lecz także antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi Amazon Keratin przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami. Zabieg można także przeprowadzić na włosach farbowanych, rozjaśnionych i zniszczonych innymi zabiegami chemicznymi.

Więcej informacji dotyczących SPA dla włosów można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.


Artykuły

Czym kierować się przy wyborze fryzjera?
Czym kierować się przy wyborze fryzjera?
Salony fryzjerskie posiadają szeroką ofertę zabiegów. Aby dobrze wybrać, powinniśmy zastanowić się jakiego działania oczekujemy i na jakim efekcie nam zależy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Salon Fryzjerski "SPA DLA WŁOSÓW " Małgorzata Grzybowska

Salon Fryzjerski "SPA DLA WŁOSÓW " Małgorzata Grzybowska, Emilin

Opinie (5)

Opinie o firmie Salon Fryzjerski "SPA DLA WŁOSÓW " Małgorzata Grzybowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
07.01.2020
Strzyżenie oceniam na 5. Poszło szybko i wreszcie nie mam długich włosów.
Joanna
Joanna
5.0
13.11.2019
Chodzę tu z moim dziećmi i jestem zadowolona efektu i ceny. Polecam ten salon każdej mamie.
Karolina
Karolina
5.0
11.09.2019
Jestem bardzo zadowolona z tego zakładu i polecam go każdemu. Panie dokładnie wiedzą czego potrzebuję.
Iwona
Iwona
5.0
09.07.2019
Pani z salonu przygotowała mi fryzurę ślubną. Byłą idealna!
Angelika
Angelika
5.0
15.05.2019
Czysty salon i dobra obsługa. Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tym zakładzie fryzjerskim.