Upięcia na różne okazje
Upięcia na różne okazje , Salon Fryzjerski Klaudia Kordus, Tarnowo Podgórne

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7812006982
REGON: 385705073
Rok założenia:
2020

O firmie

Salon Fryzjerski założyłam w 2020 roku Tarnowie Podgórnym, na terenie województwa wielkopolskiego. Nazywam się Klaudia Kordus.

Oferta

Wyspecjalizowałam się w świadczeniu usług fryzjerskich. Zapewniam fryzjerstwo dla Pań oraz dla Panów, w tym strzyżenie damskie i męskie. Wykonuję również różne stylizacje włosów. Używam do tego wypróbowanych kosmetyków od najlepszych marek.

Moja oferta to również farbowanie włosów. Nakładam farbę jednolitą oraz wykonuję refleksy. Posiadam także kolorowe farby, by wykonać najmodniejsze koloryzacje. Dodatkowo trudnię się upięciami. Proponuję upięcia okazjonalne. Zapewniam upięcia na śluby i inne duże uroczystości. Podejmuję się też realizacji upięć wieczorowych. Specjalizuję się w zaplataniu warkoczy.

Oferuję pielęgnację włosów zniszczonych. Nakładam na włosy i skórę głowy odżywki oraz wykonuję zabieg keratynowego prostowania włosów, który odbudowuje strukturę włosa.

Zawsze można liczyć na moje doradztwo dotyczące fryzury.

Zapraszam - Klaudia Kordus

Wideo

Kontakt

Kontakt Salon Fryzjerski Klaudia Kordus

Salon Fryzjerski Klaudia Kordus, Tarnowo Podgórne

Opinie (1)

Opinie o firmie Salon Fryzjerski Klaudia Kordus

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Marlena
Marlena
4.0
24.07.2021
Super, że można zaufać w sprawie włosów. Zawsze zdaję się na panią Klaudię i dobrze na tym wychodzę. Jeszcze nie było sytuacji, że nie byłam zadowolona.