Wykonujemy kreatynowe prostowanie włosów
Wykonujemy kreatynowe prostowanie włosów, Salon Fryzjerski Justyna Umińska, Szczytno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7451816032
REGON: 380026597
Rok założenia:
2018

O firmie

Nazywam się Justyna Umińska i jestem fryzjerką z dużym doświadczeniem. Prowadzę własny Salon Fryzjerski, którego siedziba znajduje się w Szczytnie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmuję się fryzjerstwem damskim oraz męskim.

Oferta

Wypielęgnowane, zdrowe i ładnie wyglądające włosy to marzenie każdego. Nie ma znaczenia czy jest to kobieta, czy mężczyzna. Wszyscy chcemy dobrze się czuć we własnym ciele, a włosy są tego bardzo istotnym elementem. Właśnie z tego powodu zostałam fryzjerką. Zawsze chciałam poprawiać ludziom nastrój i wygląd. Fryzjerstwo to idealne tego połączenie.

W ofercie mojego salonu Klienci znajdą: strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, farbowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne na włosy i zabiegi regeneracyjne. Poza tym wykonuję keratynowe prostowanie włosów zniszczonych i rzadkich. Przyjmuję także dzieci, dla których przygotowałam specjalne miejsce i atrakcje odwracające uwagę.

Klienci chcący wykonania balejażu lub ombre także znajdą u mnie coś dla siebie. Specjalizuję się w modelowaniu włosów i tworzeniu niepowtarzalnych fryzur. W ich skład wchodzą fryzury: komunijne, ślubne, wieczorowe, sylwestrowe oraz delikatne, dobrane do odpowiedniej okazji. Zrobię fantastyczne loki i fale.

Dodatkowo podejmuję się odżywiania włosów i skóry głowy. Wykonuję peeling połączony z masażem głowy. Do pracy wykorzystuję profesjonalne kosmetyki, pochodzące od najlepszych producentów. Inwestuję w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu mogę sprawnie i dokładnie świadczyć moje usługi.

Zachęcam do odwiedzenia mojego Salonu Fryzjerskiego.

Artykuły

Koloryzacja włosów męskich
Koloryzacja włosów męskich
Koloryzacja męska, dotyczy często blond refleksów, maskowania siwych włosków, czy też bardziej odważnych stylizacji. Wykonują je tylko doświadczeni fryzjerzy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Salon Fryzjerski Justyna Umińska

Salon Fryzjerski Justyna Umińska, Szczytno

Opinie (2)

Opinie o firmie Salon Fryzjerski Justyna Umińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gloria
Gloria
5.0
24.05.2019
Świetnie umie pani zająć się klientami. Wszyscy czują się dobrze obsłużeni i co najważniejsze, wychodzą ze świetna fryzurą.
Edyta
Edyta
5.0
19.03.2019
Bardzo lubię do pani przychodzić. W tym salonie czuję się po prostu ważna, a moje potrzeby warte zaspokojenia. Polecam każdej kobiecie.