Zajmujemy się księgowością firm
Zajmujemy się księgowością firm, Saldo Biuro rachunkowości i doradztwa podatkowego Emilia Mackiewicz, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8791190922
Dodatkowe kontakty:

56 621 12 04

Rok założenia:
2002

O firmie

Biuro rachunkowości i doradztwa podatkowego Saldo istnieje na rynku od 2002 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Toruniu. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielką jest Emilia Mackiewicz.

Oferta

Głównym profilem działalności jest firmy jest świadczenie usług z zakresu księgowości. Posiadamy 17-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rejestrację działalności gospodarczej, przygotowywanie wniosków UE, obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie wniosków unijnych, a także prowadzenie rozliczeń finansowych. Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem list płac, a także prowadzeniem ksiąg handlowych.

Zajmujemy się też reprezentowaniem klientów przed urzędami skarbowymi, a także oferujemy doradztwo podatkowe. Oprócz tego jesteśmy w stanie przygotować sprawozdania podatkowe i do GUS. Zajmujemy się też prowadzeniem ewidencji urlopów i czasu pracy. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na sprawną realizację zleceń. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Biura rachunkowości i doradztwa podatkowego Saldo w Toruniu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Saldo Biuro rachunkowości i doradztwa podatkowego Emilia Mackiewicz

Saldo Biuro rachunkowości i doradztwa podatkowego Emilia Mackiewicz, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Saldo Biuro rachunkowości i doradztwa podatkowego Emilia Mackiewicz