Dodatkowe dane

Branża:

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Warszawa w województwie mazowieckim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Elbląska 5/7. Korespondencyjny kod pocztowy to: 01-747 Warszawa. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.25563N, 20.96222E. Firma "Salad Bar. Bar sałatkowy" prowadzi swoją działalność w branży Bary sałatkowe.

"Salad Bar. Bar sałatkowy" podaje swoim Klientom pyszne i pożywne dania w konkurencyjnych cenach, co sprawia, iż miejsce to jest odwiedzane zarówno przez okolicznych mieszkańców, jak i turystów. Dodatkową zaletą są dogodne pory otwarcia oraz usytuowanie miejsca.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 22 663 37 28.

Kontakt

Kontakt Salad Bar. Bar sałatkowy

Salad Bar. Bar sałatkowy, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Salad Bar. Bar sałatkowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.09.2012
zdrowe, świeże i pyszne sałatki. Miła obsługa aby takich miejscy było więcej :) polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.05.2012
Czasem wpadam jak wracam od koleżanki. Ja lubię ogólnie zdrowo jeść, a ogólnie uwielbiam salad story i nie ważne w którym miejscu ale zawsze jestem na tak. Spory wybór sałatek i sosów, ale nie tylko sałatki tutaj podają. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja ogólnie polecam ;).